Kim jestem ?

Prywatnie i zawodowo

Mam na imię Magda i witam Cię na moim blogu.

Z wykształcenia jestem socjologiem, ponad 7 lat pracowałam w działach sprzedaży i obsłudze klienta. Jestem zwolennikiem budowania relacji. Strateg, pasjonatka mediów społecznościowych, absolwentka kierunku Nowy Marketing ( studia ukończone z wyróżnieniem). Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy, rozwijać swoje umiejętności.

Pomogę Ci oswoić media społecznościowe, elementy marketingu internetowego, opowiem o relacjach z klientem.  Co Ty na to?

Jestem typem społecznika – lubię otaczać się ludźmi. Nie cierpię na nadmiar wolnego czasu. Uwielbiam kawę, zwłaszcza w połączeniu z czymś słodkim. Prywatnie – mama, która próbuje ogarnąć rzeczywistość.

Fajnie, że tu zaglądasz !

Wymarzyłam sobie przestrzeń dla Kobiet, które chcą iść do przodu, rozwijać siebie, biznes, pokazać pasję. Wierzę, że mogę dołożyć swoją małą cegiełkę w tym procesie.  Chcę, byś mogła pokazać innym, jak wspaniałe rzeczy robisz – głównie poprzez media społecznościowe i elementy marketingu internetowego. To świetne narzędzia, uwierz mi.

Stawiam na prostą formę, przyświeca mi idea „make it simple”. Poprowadzę Cię za rękę, bez skomplikowanych słów . Chcę byś działała skutecznie i …z lekkością !  Tworzę autorskie narzędzia i materiały, by ułatwić Ci to zadanie. Jednocześnie chcę Ci pokazać, jak ważny jest dobry plan i szersze spojrzenie.

Blog

Co tutaj znajdziesz?

 

grafika- siegaj

Pomogę Ci swobodnie poruszać się po mediach społecznościowych i dobrze ich używać. Przeprowadzę przez zakamarki relacji z klientem. Pokażę możliwości i rozwiązania. Czasem dam Ci motywacyjnego kopa.

Informacje, które tutaj znajdziesz są efektem mojego procesu zdobywania wiedzy. Ukończyłam studia z wyróżnieniem na kierunku Nowy Marketing. Uczę się od najlepszych. Informacje zdobywam także na kursach, szkoleniach zarówno z zakresu mediów społecznościowych, strategii digital czy budowania marki.  Uzupełniam je o wiedzę zdobywaną na własną rękę. Czytam, słucham, pytam, obserwuję i sprawdzam. Czasem popełniam błędy, ale one też są potrzebne.

Nie wierzę w magiczne sztuczki, ale w dobre przygotowanie i konkretny plan działania.

Działam, lubię to. Zarówno studia socjologiczne, jak i praca z klientem to ogromne ułatwienie. Korzystam z nich, dostosowując do innych warunków. Poszerzam swoje horyzonty, aktualizuję wiedzę. Wszystko po to, by być na bieżąco.

Podzielę się swoja pasją, wiedzą i doświadczeniem. Mocno wierzę, że to ma sens.

Jak jeszcze

mogę Ci pomóc?

Uwielbiam indywidualną pracę. Jestem przekonana, że poprzez dokładne przyjrzenie się Twoim wyzwaniom, jesteśmy w stanie osiągnąć wspólnie lepsze efekty. To, co najbardziej mnie cieszy to rezultaty moich klientek. To nie tylko liczby, ale i świadomość, że działania są bardziej uporządkowane i prowadzą do realizacji celów.

Moimi klientkami są przedsiębiorcze kobiety i blogerki, które dzielą się swoją wiedzą, tworzą wyjątkowe produkty. Śmiało mogę powiedzieć, że mam szczęście, że mogę pracować ze wspaniałymi kobietami. Pomagam im rozwijać swoje biznesy i blogi wykorzystując media społecznościowe. Pokazuję, co można ulepszyć, jak można jeszcze lepiej realizować swoje cele. Specjalizuję się w projektowaniu planów działań w mediach społecznościowych, strategii, przeprowadzaniu audytów, tworzeniu planów promocji.

Jeśli chcesz przyspieszyć swoje działania w mediach społecznościowych, potrzebujesz planu i wskazówek, by jeszcze lepiej wykorzystać media społecznościowe do swoich działań – napisz do mnie lub umów się na rozmowę.  Z chęcią przyjrzę się Twoim wyzwaniom i ustalimy dalsze kroki.

 

Klikając w przycisk poniżej, przejdziesz do strony, na której zapoznasz się z moimi propozycjami.

Zapraszam Cię na moje profile, gdzie znajdziesz całkiem sporo informacji.

Będziesz miała okazję bardziej mnie poznać :)

Mam też dla Ciebie drobne prezenty.

Odbierz darmowe grafiki z hasłami motywacyjnymi do mediów społecznościowych.

Dwie wersje – kobiece grafiki oraz kolor fioletowy.

grafika-zachwycaj
mam szczęście