Kim jestem ?

Prywatnie i zawodowo

Mam na imię Magda i witam Cię na moim blogu.

Z wykształcenia jestem socjologiem, ponad 7 lat pracowałam w działach sprzedaży i obsłudze klienta. Jestem strategiem, pasjonatką mediów społecznościowych, absolwentką kierunku Nowy Marketing ( studia ukończone z wyróżnieniem). Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy, rozwijać swoje umiejętności.

Pomogę Ci oswoić media społecznościowe, elementy marketingu internetowego, podpowiem jak docierać do klientów i budować społeczność.  Co Ty na to?

Jestem typem społecznika – lubię otaczać się ludźmi. Nie cierpię na nadmiar wolnego czasu. Uwielbiam kawę, zwłaszcza w połączeniu z czymś słodkim. Prywatnie – mama, która próbuje ogarnąć rzeczywistość.

Fajnie, że tu zaglądasz !

Wymarzyłam sobie przestrzeń dla Kobiet, które chcą pokazać to, czym się zajmują. Chcą zarażać swoją pasją, pomagać innym, a przez to – budować społeczność, rozwijać swój biznes i zarabiać. Wierzę, że mogę dołożyć swoją małą cegiełkę w tym procesie.  Chcę, byś mogła pokazać innym, jak wspaniałe rzeczy robisz – głównie poprzez media społecznościowe i elementy marketingu internetowego. To świetne narzędzia, uwierz mi.

Wiem, jak to jest, gdy wiele rzeczy wydaje się trudnych, skomplikowanych. Wiem, bo też to przechodziłam.  Właśnie dlatego, chcę ułatwić Tobie stawianie pierwszych lub kolejnych kroków w „świecie online”. Stawiam na prostą formę, przyświeca mi idea „make it simple”. Poprowadzę Cię za rękę, bez skomplikowanych słów . Chcę byś działała skutecznie i …z lekkością !  Tworzę autorskie narzędzia i materiały, by ułatwić Ci to zadanie.

Blog

Co tutaj znajdziesz?

 

grafika- siegaj

Pomogę Ci swobodnie poruszać się po mediach społecznościowych i dobrze ich używać. Zobaczysz, jak wykorzystać je do rozwoju biznesu lub bloga. Pokażę Ci, jak ważne jest szersze spojrzenie, strategia działania. Media społecznościowe nie istnieją w próżni, dlatego dowiesz się, jak połączyć je z innymi działaniami, abyś mogła zbudować spójną markę.

Informacje, które tutaj znajdziesz są efektem mojego procesu zdobywania wiedzy. Ukończyłam studia z wyróżnieniem na kierunku Nowy Marketing. Uczę się od najlepszych. Informacje zdobywam także na kursach, szkoleniach zarówno z zakresu mediów społecznościowych, strategii digital czy budowania marki.  Uzupełniam je o wiedzę zdobywaną na własną rękę. Czytam, słucham, pytam, obserwuję i sprawdzam. Wciąż zdobywam nową wiedzę. Działam. Lubię to.

Nie wierzę w magiczne sztuczki, ale w dobre przygotowanie i konkretny plan działania.

A co ma do tego socjologia? Całkiem sporo. Wiele mechanizmów społecznych można „przenieść” do świata marketingu, aby rozwijać swój biznes. Kilka lat pracy w sprzedaży, w obsłudze klienta nauczyło mnie, jak ważne jest budowanie relacji, wsłuchanie się w klienta i jego potrzeby.

Podzielę się swoja pasją, wiedzą i doświadczeniem. Mocno wierzę, że to ma sens.

Jak jeszcze

mogę Ci pomóc?

Uwielbiam indywidualną pracę. Jestem przekonana, że poprzez dokładne przyjrzenie się Twoim wyzwaniom, jesteśmy w stanie osiągnąć wspólnie lepsze efekty. To, co najbardziej mnie cieszy to rezultaty moich klientek. To nie tylko liczby, ale i świadomość, że działania są bardziej uporządkowane i prowadzą do realizacji celów.

Moimi klientkami są przedsiębiorcze kobiety i blogerki, które dzielą się swoją wiedzą, tworzą wyjątkowe produkty. Śmiało mogę powiedzieć, że mam szczęście, że mogę pracować ze wspaniałymi kobietami. Pomagam im rozwijać swoje biznesy i blogi wykorzystując media społecznościowe. Pokazuję, co można ulepszyć, jak można jeszcze lepiej realizować swoje cele. Specjalizuję się w projektowaniu planów działań w mediach społecznościowych, strategii, przeprowadzaniu audytów, tworzeniu planów promocji.

Jeśli chcesz przyspieszyć swoje działania w mediach społecznościowych, potrzebujesz planu i wskazówek, by jeszcze lepiej wykorzystać media społecznościowe do swoich działań – napisz do mnie lub umów się na rozmowę.  Z chęcią przyjrzę się Twoim wyzwaniom i ustalimy dalsze kroki.

 

Kliknij w przycisk poniżej i zapoznaj się z  moimi propozycjami.

Zapraszam Cię na moje profile, gdzie znajdziesz całkiem sporo informacji.

Będziesz miała okazję bardziej mnie poznać :)

Mam też dla Ciebie drobne prezenty.

Odbierz darmowe grafiki z hasłami motywacyjnymi do mediów społecznościowych.

Dwie wersje – kobiece grafiki oraz kolor fioletowy.

grafika-zachwycaj
mam szczęście