Kim jestem ?

Prywatnie i zawodowo

Mam na imię Magda i witam Cię na moim blogu.

Z wykształcenia jestem socjologiem, ponad 7 lat pracowałam w działach sprzedaży i obsłudze klienta. Jestem zwolennikiem budowania relacji. Absolwentka kierunku Nowy Marketing ( studia ukończone z wyróżnieniem), strateg, pasjonatka mediów społecznościowych. Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy, rozwijać swoje umiejętności.

Pomogę Ci oswoić media społecznościowe, elementy marketingu internetowego, relacje z klientem.  Co Ty na to?

Jestem typem społecznika – lubię otaczać się ludźmi, robić coś dla innych. Lubię działanie. Nie cierpię na nadmiar wolnego czasu. Uwielbiam kawę, zwłaszcza w połączeniu z czymś słodkim. Prywatnie – mama, która próbuje ogarnąć rzeczywistość.

Fajnie, że tu zaglądasz !

Czas

na zmiany

 

grafika- siegaj

Zmiany są potrzebne. Ruszyłam z miejsca, stawiając na siebie. Aktualne realia i trendy – krok po kroku.

Wybrałam tematykę : media społecznościowe, marketing internetowy.

Informacje, które tutaj znajdziesz są efektem mojego procesu zdobywania wiedzy. Ukończyłam studia z wyróżnieniem na kierunku Nowy Marketing. Uczę się od najlepszych. Informacje zdobywam także na kursach, szkoleniach zarówno z zakresu mediów społecznościowych, strategii digital czy budowania marki.  Uzupełniam je o wiedzę zdobywaną na własną rękę. Czytam, słucham, pytam, obserwuję i sprawdzam. Czasem popełniam błędy, ale one też są potrzebne.

Nie wierzę w magiczne sztuczki, ale w dobre przygotowanie i konkretny plan działania.

Działam, lubię to. Zarówno studia socjologiczne, jak i praca z klientem to ogromne ułatwienie. Korzystam z nich, dostosowując do innych warunków. Poszerzam swoje horyzonty, aktualizuję wiedzę i uzupełniam o kolejne elementy. Wszystko po to, by być na bieżąco.

Wymarzyłam sobie przestrzeń dla Kobiet, które chcą iść do przodu, rozwijać siebie, biznes, pokazać pasję. Wierzę, że mogę dołożyć swoją małą cegiełkę w tym procesie.  Chcę, byś mogła pokazać innym, jak wspaniałe rzeczy robisz – głównie poprzez media społecznościowe i elementy marketingu internetowego. To świetne narzędzia, uwierz mi.

Blog

Co tutaj znajdziesz?

Co tutaj znajdziesz?

Pomogę Ci swobodnie poruszać się po mediach społecznościowych i dobrze ich używać. Przeprowadzę przez zakamarki relacji z klientem. Pokażę możliwości i rozwiązania. Dodam moją opinię  i spojrzenie. Czasem dam Ci motywacyjnego kopa.

Stawiam na prostą formę, przyświeca mi idea „make it simple”. Poprowadzę Cię za rękę, bez skomplikowanych słów . Chcę byś działała skutecznie i …z lekkością !  Tworzę autorskie narzędzia i materiały, by ułatwić Ci to zadanie. Jednocześnie chcę Ci pokazać, jak ważny jest dobry plan i szersze spojrzenie.

 Dlaczego to wszystko robię? Lubię pomagać. Po prostu. Myślę, że to dobry powód.

Uwielbiam indywidualną pracę, dlatego, jeśli masz ochotę wspólnie pracować nad Twoimi wyzwaniami, zajrzyj do zakładki Oferta.

Garść informacji

Na start

EBOOK FUNKCJE INSTAGRAMA
odbieram materiały(10)
LEKKI PLANER
LEKKIE MATERIAŁY

Zapraszam Cię na moje profile, gdzie znajdziesz całkiem sporo informacji.

Będziesz miała okazję bardziej mnie poznać 🙂

Odbierz darmowe grafiki z hasłami motywacyjnymi do mediów społecznościowych.

Dwie wersje – kobiece grafiki oraz kolor fioletowy.

grafika-zachwycaj
mam szczęście