Co o mnie mówią?

Zapoznaj się z rekomendacjami.

Poznaj opinie

Gdyby nie Magda mój fanpage na Facebooku świeciłby pustkami. Ja jestem (niestety) z tych, którzy zamiast opublikować tam cokolwiek, wolą tworzyć ład, porządek i wprowadzać strategię. Jednak rzadko miałam na to czas, więc fanpage był smutną listą linków do najnowszych wpisów. Tworzenie harmonogramu treści to dość czasochłonne zajęcie, ja tego czasu nie mam, więc oddałam planowanie postów na fanpage w ręce Magdy i nie żałuję!

Odkąd współpracujemy moje statystyki bardzo wzrosły, łącznie z tym, że lepsze prowadzenie fanpage miało udział w podwojeniu ruchu na moim blogu! Również przychody związane z blogiem wzrosły, więc pomoc w planowaniu harmonogramu postów po prostu mi się opłaca.

Odkąd współpracuję z Magdą mam ten komfort, że nawet gdy mam wolne tylko 10 minut to siadam do komputera i tam czeka na mnie gotowy pomysł na spersonalizowany wpis na Facebooka. Zwykle od razu wiem co mam napisać! Uwielbiam to i jak widać moi czytelnicy też, bo są bardzo aktywni.

Poza tym, współpraca układa nam się bardzo gładko! Magda jest osobą bardzo proaktywną i ma inicjatywę za co ją uwielbiam :)

Kasia Pszonicka –  Przedsiębiorca, właścicielka bloga kasiapszonicka.pl

urszula-rowinska

Chciałabym móc napisać, że współpraca z Magdą przebiegła dobrze, poprawnie i według oczekiwań. Niestety byłoby to kłamstwo. Trafienie pod oko i pomoc Magdy to coś wyjątkowego i sposób w jaki Magda się mną zaopiekowała jest wręcz niepowtarzalny.

Jako osoba budująca swoją drogę w sieci testowałam różne rozwiązania, kursy i miejsca. Nie do końca byłam w stanie znaleźć kierunek i metody budowania wizerunku współgrające z moimi wartościami. Potrzebowałam kogoś, kto mi pomoże stworzyć miejsce przyjazne dla moich odbiorców.

Magda dała mi nie tylko konkretne wskazówki, dała mi także impuls do działania i do tego ze zrozumieniem mojej branży i mnie samej. Dodatkowo zrobiła to w sposób, jaki każda pedantka lubi: kolejno i rzeczowo.

Wskazała niedociągnięcia, zaproponowała zmiany i ulepszenia, przygotowała listę wdrożeń i do tego poprowadziła technicznego laika za rączkę. Dostałam dużo więcej niż oczekiwałam. Zrozumienie i poczucie, że jestem w dobrym rękach.

Tak właśnie przebiegła nasza pierwsza współpraca, a ja już wiem, że będą kolejne.

Urszula Rowińska – ekspert ds. administracji i zarządzania biurem – Biurowe rewolucje

Magda to mój partner w mediach społecznościowych, to ona stoi za tym jak obecnie wygląda mój profil i strona internetowa. Współpraca z Magdą do łatwych nie należy i na pewno nie jest dla każdego. Ona dostosuje strategię i sposób działania do tego kim jesteś, ile masz czasu i jakim zasobami dysponujesz. Ale będzie Ci też kazać działać ,jak trzeba to powie „skończ pitolić” i weź się do roboty :) Powie wyłaź ze skorupy, tam na Ciebie czekają i przestań się bać sukcesu – kiedyś mi to rzuciła między oczy. Najpierw pomyślałam, że oszalała. Ale dzisiaj wiem, że miała rację i jestem jej za to mega wdzięczna❤️.

Jej mózg przetwarza szybciej niż najlepszy procesor w komputerze. I że jak z nią rozmawiam to potrafimy w 2 godziny stworzyć wszystkie teksty na stronę internetową. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że obie przy tym dobrze się bawimy, jesteśmy normalne, kobiece i dajemy sobie wsparcie, które jest warte więcej niż milion monet.

Chcesz uporządkować profil w mediach społecznościowych i działać w zgodzie ze sobą to pisz do Magdy.

Marta Orlińska – praktyk tworzenia biznesu, mentor, inwestorka – martaorlinska.pl
Justyna-Lipinska-Dietico

Trafiliśmy do Magdy, ponieważ potrzebowaliśmy wsparcia w social media. Magda przygotowała dla nas świetny audyt, pokazała „palcem” co i gdzie zmienić, aby nasz profil wskoczył na właściwe tory Facebooka. Dostaliśmy konkretne pomysły na treści, przykładowe grafiki, narzędzia i pomoc w kwestiach technicznych (np. ustawienie reklamy na FB). Dzięki wskazówkom Magdy nasze kanały w SM są w końcu spójne. Magda to prawdziwa profesjonalistka, zadała nam pytania, na które my nigdy nie wpadliśmy… do tego pełna energii, zaraża uśmiechem i widzi plusy, których wcześniej nie dostrzegaliśmy. Jeśli więc czujesz, że Twoje social media kuleją i szukasz wsparcia – Magda jest idealną osobą do współpracy.

Justyna Lipińska – Dietico program dla dietetyków i specjalistów do układania jadłospisów

Celestyna-Osiak

Magda przekonała mnie do siebie swoją niezwykłą energią życzliwości i profesjonalizmem. Zaoferowała mi ogrom swojej wiedzy i niezwykle wyczucie na mnie jako klienta. Jej empatia w połączeniu z jej wiedzą i doświadczeniem sprawiła, że przekonałam się do FB, a to zaowocowało moimi regularnymi lajwami na fanpejdżu i regularniejszą obecnością w social media. Absolutnie polecam współpracę z Magdą!

Celestyna D. Osiak, Biznes Mentor i Trener Soul Coachingu®

Magdzie zleciliśmy pełny audyt marketingowy, w tym obecność firmy naszego Klienta w kanałach digital. Otrzymaliśmy obszerny dokument z pełnym researchem, szczegółowym audytem, a co najważniejsze konkretnymi rekomendacjami zindywizualizowanymi pod branżę. 

Jesteśmy bardziej niż zadowoleni ze współpracy, nasz Klient docenił profesjonalizm, strategiczne podejście i znajomość tematu.

Po pierwszej współpracy nie mam wątpliwości w przekazaniu na barki Magdy kolejnych zleceń, bo widać, że Magda naprawdę wie co w sieci i mediach społecznościowych piszczy a co więcej potrafi świetnie  dopasować rozwiązania i rekomendację pod konkretną branżę. Terminowość i konkret! Polecam :) 

Anna Korol, CEO agencji Brand Live

joga-piekna-marta-kucinska

Współpraca z Magdą to czysta przyjemność. Jej zaangażowanie, wiedza i serdeczność dosłownie powalają z nóg.

Od jakiegoś czasu poszukiwałam wiedzy dotyczącej rozwinięcia biznesu on-line i stworzenia marki osobistej.

Kiedy trafiłam do Magdy, potrzebowałam pomocy w zakresie stworzenia planu treści i strategii działania w social mediach. Ilość informacji i sposób przygotowania przerósł moje oczekiwania. Magda pomogła mi nie tylko w stworzeniu strategii, ale podpowiedziała znacznie więcej.

Dzięki współpracy z Magdą udało mi się uporządkować i wzbogacić wcześniej zdobytą wiedzę, połączyć wszystkie elementy w całość. Poza tym szybkość działania, energia i zrozumienie innych, szczególnie potrzeb kobiet to wisienki na torcie.

Marta Kucińska, Nauczyciel jogi twarzy i konsultant Ajurwedy, Joga Piękna

 

Szukałam, szperałam, potrzebowałam zmiany… znalazłam blog Magdy Bek.

Od razu się z nią skontaktowałam, z prośbą o pomoc przy planowaniu działań w mediach społecznościowych i po pierwszej rozmowie wiedziałam, że to będzie dobra współpraca :)

Miałam ogromny chaos, wiele nie uporządkowanych spraw.

Madzia uczyniła cuda, pomogła mi osiągnąć spójną i wiarygodną markę osobistą, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Jest bardzo profesjonalna i konkretna w swoich działaniach – a to lubię najbardziej, takie poczucie profesjonalnego zaopiekowania. Dostałam od Magdy konkretne wytyczne co powinnam zmienić i do tej pory się tego trzymam, co przynosi mi ogromną satysfakcję. Trudne tematy dla niej nie istnieją. Potrafi świetnie analizować i wymyślać rozwiązania dla złożonych projektów.

Polecam wszystkim współpracę z tak kompetentną osobą, jak Magda.

Urszula Sokołowska, autorka bloga GreenSalad21

aleksandra-rybinska

Relację z Magdą budujemy już prawie dwa lata. Dla mnie zaskoczenie, bo ostatnie miesiące intensywnie z Magdą pracuję i nabierałam przekonania, że znamy się tzn. współpracujemy ze sobą od zawsze. O konkretną i płatną współpracę poprosiłam Magdę, gdy założyłam swoją zamkniętą grupę dla kobiet na Facebooku, a ta w szybkim tempie zaczęła się rozrastać. Grupa działa 6 miesięcy i tylko za pomocą organicznych czyli bezpłatnych zasięgów ma na dziś 1771 kobiet.

Potrzebowałam pomocy specjalistki od mediów społecznościowych na już, kogoś kto w łatwy i przystępny sposób mi niektóre kwestie wyjaśni i uzmysłowi co robić, a co sobie odpuścić. Potrzebowałam osoby, która będzie moim wsparciem, w momentach gdy jest się samodzielnie działającą osobą i nie ma z kim skonsultować swoich pomysłów.

Najistotniejszym elementem Naszej współpracy jest czas i spokój. Po kilku miesiącach widzę ile zyskałam czasu i jaki mam teraz spokój na samą myśl o mediach społecznościowych. Dlaczego? Bo mam Magdę. Magda stworzyła dla mnie harmonogram treści w mediach społecznościowych. Aktualnie mam kilka źródeł komunikacji czyli fanpage, moja grupa zamknięta, Instagram, Instastories. Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnych treści czyli do newslettera.

Magda zabrała mi z głowy ogromny ciężar, czyli takie strategiczne planowanie treści, planowanie co i kiedy ma się pojawić i dlaczego. To Magda pomogła mi w tym, aby te treści były spójne, ale tworzyły większą całość.

Zanim zaczęłam pracować z Magdą strasznie się denerwowałam zanim coś mogłam opublikować, bo najpierw nie miałam pomysłu co by to mogło być, nie wiedziałam czy to jest spójne i jak często publikować.

Współpraca z Magdą dała mi bardzo dużo:
– mam zaplanowane treści we wszystkich kanałach, strategicznie, spójnie, z odpowiednią częstotliwością
– mam spokojna głowę, Magda przygotowała dla mnie plan kiedy i gdzie je publikować
– otrzymałam nieocenione wsparcie w kwestiach technicznych, kwestiach mediów społecznościowych i każdych innych. 

Na samym początku nie byłam w stanie sobie wyobrazić jak zapanować nad tym co się ma u mnie pojawiać w mediach społecznościowych, jak rozdzielić treści na różne kanały, wiedziałam, że nie chcę kopiować contentu, a jednocześnie widziałam, że osoby, które ja obserwuję to robią od czasu do czasu i to jest ok.

Strategiczne myślenie i planowanie nie jest moją mocną stroną ale na szczęście spotkałam Magdę, która ma ten dar.

Aleksandra Rybińska, OdgraciOla

paulina bartczak

Bardzo dużo wiedzy w przyjemny sposób przekazywana. Magda jest genialnym strategiem, w bardzo lekki i jasny sposób przedstawia zawiłości Social Mediów.

Podpowiada, zaciekawia i pomaga ugruntować wiedzę. Informacje którą przekazuje to nie są zwykłe banały – tylko wartościowa merytoryczna a zarazem praktyczna wiedza.

Nigdy nie spotkałam się z osobą która tak chętnie pomaga, jest pod telefonem w razie jakiś wątpliwości.

Jeśli chcesz zadbać o swoją wiedzę jeśli chodzi o marketing internetowy, potrzebujesz wsparcia przy strategii marki – jak najbardziej polecam Ci współpracę z Magdą.

Paulina Bartczak – specjalista ds. e-marketingu, 9fashion

 

Tatiana Osiewicz
Jak trafiłam do Magdy? 
Już jakiś czas obserwowałam bloga Magdy i ujęła mnie swoją znajomością oraz lekkim podejściem do działań w SM. Po roku prowadzenia firmowego FP doszłam do wniosku, że nie moje wysiłki nie przekładają się na efekty i czas zasięgnąć pomocy eksperta w tym zakresie. Zwróciłam się do Magdy z prośbą o pomoc przy zaplanowaniu działań w mediach społecznościowych aby były one bardziej spójne i skuteczne, jak najlepiej adresowały potrzeby moich klientek. 
 
Co otrzymałam? 
Magda wykazała się profesjonalizmem i kreatywnością. Na początek przeprowadziła audyt moich profili społecznościowych. Opisała ich mocne  i słabe strony, przygotowała statystyki aktywności użytkowników, podpowiedziała jak uporządkować fanpage, o jakie elementy warto go rozbudować, aby moja oferta mogła łatwiej trafić do potencjalnych klientek. 
W oparciu o potrzeby mojej grupy docelowej Magda przygotowała dla mnie propozycję – plan działania w mediach społecznościowych pozwalający na skuteczniejsze dotarcie do klientów. 
 
Jak wparcie Magdy ułatwiło moją pracę? 
– Magda pomogła mi stworzyć strategię działania w SM, dzięki temu każde moje działanie ma określony cel biznesowy oraz jest bardziej dostosowane do mojej grupy docelowej. 
– Magda podzieliła się ze mną prostym narzędziem do planowania działań w SM, które pozwala śledzić wyniki i wprowadzać modyfikacje, testować nowe obszary działania.
– Lista tematów interesujących dla moich użytkowników, którą przygotowała Magda pozwoliła mi na zmniejszenie czasu przygotowywania postów oraz lepsze dotarcie do potrzeb klientów.
– Magda podpowiedziała mi kierunki rozwoju działalności w SM, ułatwiło mi to myślenie “do przodu”, stworzenie wizji, gdzie chcę być za rok i przygotowanie długoterminowej strategii działania.
– Magda pomogła mi opanować tajniki reklamy na FB, wytłumaczyła mi zasady skutecznego tworzenia reklam, aby zmniejszyć koszt reklamy i poprawić konwersję. 
 
Co jeszcze? 
Magda jest niezwykle pracowitą osobą, sprawnie się porusza w labiryntach mediów społecznościowych, swoim przykładem pokazuje, że jest to obszar do opanowania i polubienia. Dba o relacje z klientem, jest bardzo pomocna w razie dodatkowych pytań. Cieszę się, że trafiłam do Magdy, współpraca z nią to sama przyjemność. 

Tatiana Osiewicz, Coach Kobiecej Mocy – Szkoła Czarownic

Magda zamienia chaos, mnogość i rozproszenie  w strategię, zadania, priorytety. Ten porządek jest uwalniający i zbawienny. Pozwala z odwagą ruszyć z miejsca i dodaje pewności siebie. Nie grzęźniesz już w morzu pomysłów, zachwytów i zwątpień. Wiesz dokąd zmierzasz i co jest na końcu drogi.

Magda doskonale rozpoznaje Twoje mocne strony i na nich buduje cały plan. Dzięki temu od początku czujesz, że to Twoje dzieło i z łatwością realizujesz po kolei wszystkie zadania.  Do tego jest elastyczna, kreatywna, cierpliwa i nieziemsko wspierająca. To co robi jest po prostu bardzo dobre.

Jolanta Kopeć – Mentorka i trenerka rozwoju osobistego, Pracownia rozwoju Jolanta Kopeć

Magda Bek to świetna specjalistka!

Nie wiem, jak ona to robi, ale łączy w sobie niesamowitą kreatywność, myślenie strategiczne z ogromną dbałością o szczegóły! Ponadto ma bardzo solidną wiedzę i mocne, praktyczne doświadczenie. Nie bazuje tylko na swojej intuicji, ale weryfikuje ją za pomocą profesjonalnych narzędzi marketingowych.

Współpraca z Magdą przerosła moje najśmielsze oczekiwania!

Agnieszka Karakurd – Coach i strateg kobiecych biznesów, Kobieta i firma

Współpraca z Magdą i korzystanie z jej doświadczenia z zakresu social media to prawdziwa przyjemność!

Magda w sposób przystępny i skuteczny wyjaśnia oraz uczy, jak wykorzystać FB do promocji swojego biznesu. Do tej pory działałam z reklamą na oślep. Wydawałam mnóstwo pieniędzy bez wyraźnych rezultatów. Teraz po konsultacjach i praktycznym zastosowaniu porad, widzę w końcu efekty, w postaci zapisów na listę mail, zwiększenia zasięgu postów oraz co najważniejsze-większej sprzedaży produktów. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Magda pomaga wznieść biznes na wyższy poziom i były to najlepiej zainwestowane pieniądze w moim biznesie.

Joanna Suchocka  – Kreatorka Kobiecych Wydarzeń, Mentorka, Strefa Kobiet Biznesu

Monika Wyderka - Chodak

Social Media to temat tak obszerny, że w pewnym momencie stwierdziłam, że konieczne jest  już wsparcie osoby, która specjalizuje się w tym obszarze. Trafiłam na Magdę i już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że to jest to czego szukałam. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i bardzo rzeczowe podejście do tematu. Przy tym cierpliwość i umiejętność przekazywania wiedzy w bardzo przystępny sposób.

Dzięki Magdzie udało mi się uporządkować moje działania i wreszcie zrozumieć zagadnienia z zakresu tworzenia reklam na FB. Serdecznie polecam współpracę z Magdą. Jej podeście i niesamowicie szczegółowy wywiad,  pozwolił dopasować kierunek konsultacji do moich potrzeb.

Monika Wyderka – Chodak – Strateg budowania marki, trenerka,  Alltida

Magda - dobrewideo

Magda ma ogromną wiedzę na temat mediów społecznościowych, potrafi ją przekazać, a do tego jest niesamowicie sympatyczną i ciepłą osobą. Podczas konsultacji przeprowadziła mnie przez cały proces tworzenia reklam na Facebooku (nie wiedziałam praktycznie nic na ten temat), a teraz, dzięki niej, niestraszny mi pixel czy Power Editor (ostatnie koszty moich reklam to np. 0,02zł za promo post). Bardzo polecam konsultacje i inne formy pracy z Magdą – konkretnie, bardzo merytorycznie i w świetnej atmosferze :)

Magda – Wydawca, producent, montażystka, właścicielka Dobre wideo

Magda i ja to typowe małżeństwo z Internetu :) Poznałyśmy się właśnie tam, gdy nasze miejsca w sieci dopiero raczkowały. Razem tworzyłyśmy i tworzymy do teraz nasze strategie, wspieramy się, konsultujemy i świetnie uzupełniamy. Od początku marzył nam się przyjazny biznes, taka idea win-win i to nam obu udało się osiągnąć.

Magda jest moim mistrzem jeżeli chodzi o PR w sieci, nienachalny marketing. Wie wszystko. I sprawia wrażenie, jakby się z tą wiedzą urodziła :) A ją po prostu fascynują te wszystkie dziwne rzeczy, o których zwykły zjadacz chleba w ogóle nie myśli, a które mają niesamowitą moc. Prześwietla legendarne algorytmy i powiązania w social mediach, a potem świetnie je wykorzystuje. Ona po prostu pokazała na sobie, że to wszystko działa! W bardzo krótkim czasie stała się autorytetem w swojej dziedzinie i teraz pracuje tylko dla najlepszych. Znają ją wszyscy. Jeśli jeszcze nie wiesz jak wzmocnić, lub wypromować swoją markę, to nie szukaj dalej- Magda zrobi z niej perełkę :)

Aneta Wierzbicka – Projektantka, home stagerka , Inside Story

Magda to specjalista w swojej dziedzinie! Facebook nie ma przed nią tajemnic. Wielokrotnie pomogła mi w rozwiązaniu większych czy mniejszych Facebookowych problemów. Cenię ją za rzetelność, dokładność i otwartą głowę! Jeśli mam problem z Facebookiem Magda jest pierwszą i jedyną osobą o której myślę i wiem, że zawsze mi pomoże :)

Joanna Sidelkow – Brzozowska – Wirtualna asystentka, Wirtualne wsparcie