Strategiczny plan działań w mediach społecznościowych pozwoli Ci usystematyzować Twoje działania i wykorzystać możliwości serwisów. Ofertę kieruję do przedsiębiorczych kobiet i blogerek, które chcą docierać do klientów i czytelników,  angażować społeczność i budować pozycję eksperta. Pokażę Ci, jak w jaki sposób prowadzić swoje działania.
Wspólnie przygotujemy Twój plan działania, abyś mogła realizować wyznaczone cele. Przyjrzę się Twoim działaniom, a także potrzebom Twoich odbiorców. Wskażę Ci kierunek tak, byś więcej nie czuła się zagubiona . Zależy mi na tym, abyś zobaczyła efekty swoich działań. Otrzymasz ode mnie indywidualny plan działania w mediach społecznościowych, dopasowany zarówno do Twojej sytuacji, celów, możliwości i …czasu.
Zobacz moją propozycję.

Jak mogę Ci pomóc?

Proponuję Ci strategiczny plan działania w mediach społecznościowych. Pokażę Ci gdzie i jak być obecną, aby dotrzeć do swoich klientów, czytelników i wzmacniać swój wizerunek eksperta. Przyjrzę się Twoim dotychczasowym działaniom, by wskazać Ci mocne punkty, jak i te które warto zmodyfikować. Skoncentruję się na tym, co warto podkreślić, by wyróżnić się na tle osób i firm, działających w Twojej branży.

Będę poznawać także Twoich odbiorców, przyglądając się ich potrzebom, by na tej podstawie zaproponować treści, które będą przyciągać odpowiednie osoby i angażować Twoją społeczność. Nie chcę, abyś czuła się zagubiona w mediach społecznościowych, dlatego otrzymasz ode mnie plan działania, który jest dopasowany do Twojej sytuacji i możliwości. Będziesz wiedziała, jakie działania podejmować i na czym się skoncentrować, aby zrealizować założone cele. Bez poczucia straconego czasu.  Skutecznie i z lekkością.

Wyposażę Cię także w informacje o narzędziach, które usprawnią Twoje działania i zaoszczędzą Twój czas. 

Zaproponuję Ci także dodatkowe propozycje, aby Twoje działania ułożyły się w całość i system, który przynosi jeszcze lepsze rezultaty.

Co otrzymasz w pakiecie?

Rozmowa wstępna – wspólnie przyjrzymy się Twoim wyzwaniom i celom. Poznam Twoją markę i to, co chcesz podkreślić. Przeanalizujemy Twoje dotychczasowe działania, aby zobaczyć, jak można działać z lepszym efektem.

Audyt profilu / profili – otrzymujesz konkretne wskazówki i rekomendacje, które pozwolą rozwijać Twój biznes, blog – docierać do nowych klientów, budować długotrwałe relacje. Stworzysz profil, który inne osoby będą polecać !

Analiza potrzeb i problemów odbiorców (research ) – przyjrzę się potrzebom Twoich odbiorców, aby na nie odpowiedzieć.

Określenie celów w mediach społecznościowych – skoncentrujemy się na obszarach, które są istotne dla Ciebie. Otrzymasz ode mnie rekomendacje, jak zrealizować swoje cele.

Plan treści – przygotuję propozycje planu treści do wykorzystania na swoim profilu teraz lub w przyszłości – Ty decydujesz. Plan treści dopasuję do Ciebie i Twoich celów.

Plan działania w mediach społecznościowych – otrzymasz ode mnie wskazówki i rekomendacje dopasowane do Twoich celów i możliwości. Będziesz wiedziała gdzie skoncentrować swoje działania i w jaki sposób być obecną w serwisach społecznościowych. Przekażę Ci dodatkowe wskazówki, abyś spojrzała szerzej na swoje działania online.

Rekomendacje z zakresu reklamy na Facebooku,  aby jeszcze skuteczniej i szybciej docierać do odbiorców.

Konsultacja podczas której przedstawię Ci efekty pracy i odpowiem na Twoje pytania.

Autorskie narzędzia i materiały, które pomogą Ci działać skuteczniej w mediach społecznościowych.

Moje wsparcie po konsultacji – możliwość konsultacji pomysłów.

Projekt bez tytułu(58)

Jak wygląda współpraca?

Otrzymasz  ode mnie ankietę oraz link do kalendarza, abyś mogła wybrać dogodny termin rozmowy. Umówimy się na rozmowę podczas której opowiesz mi o swoich celach, wyzwaniach, dotychczasowych działaniach. Przyjrzymy się, co warto podkreślić w Twoich działaniach.

Przyjrzę się działaniom na Twoich profilach, aby wskazać Ci, w jaki sposób możesz lepiej pokazać swoją markę i zrealizować swoje cele. Zobaczę takie działania podejmują firmy z Twojej branży po to, aby Twoje miejsce wyróżniało się i przyciągało odpowiednie osoby. Przyjrzę się, czego potrzebują Twoi odbiorcy. Na tej podstawie stworzę indywidualny plan działania w mediach społecznościowych. Zaproponuję Ci treści, które będą angażować społeczność i budować wizerunek Twojej marki. Wyposażę Cię w konkretne wskazówki.

Rozwiązania i wskazówki przedstawię Ci podczas konsultacji. Będziesz mogła także zadać mi pytania w temacie mediów społecznościowych. 

Prześlę Ci podsumowanie naszej rozmowy oraz wskazówki do wdrożenia w wygodnej formie. Będę do Twojej dyspozycji przez okres 5 dni od konsultacji. Zależy mi na tym, aby Twoje działania były skuteczne.

Kiedy otrzymasz strategiczny plan działania?

Plan działania w mediach społecznościowych otrzymasz ode mnie w ciągu 5- 7 dni. Rekomendacje i propozycje działania omówię podczas konsultacji. Wyślę także wszystkie materiały na adres email.

Jaki jest kolejny krok?

Jeśli zainteresowała Cię moja oferta lub masz pytania – skontaktuj się ze mną i opowiedz mi o sobie i Twoich wyzwaniach.
Napisz do mnie: kontakt@magdabek.pl lub umów się na 15-minutową rozmowę

Poznaj opinie

Tatiana Osiewicz

Magda Bek to świetna specjalistka! Nie wiem, jak ona to robi, ale łączy w sobie niesamowitą kreatywność, myślenie strategiczne z ogromną dbałością o szczegóły! Ponadto ma bardzo solidną wiedzę i mocne, praktyczne doświadczenie. Nie bazuje tylko na swojej intuicji, ale weryfikuje ją za pomocą profesjonalnych narzędzi marketingowych. Współpraca z Magdą przerosła moje najśmielsze oczekiwania!

Agnieszka Karakurd – Coach i strateg kobiecych biznesów, Kobieta i firma

Magda zamienia chaos, mnogość i rozproszenie  w strategię, zadania, priorytety. Ten porządek jest uwalniający i zbawienny. Pozwala z odwagą ruszyć z miejsca i dodaje pewności siebie. Nie grzęźniesz już w morzu pomysłów, zachwytów i zwątpień. Wiesz dokąd zmierzasz i co jest na końcu drogi. Magda doskonale rozpoznaje Twoje mocne strony i na nich buduje cały plan. Dzięki temu od początku czujesz, że to Twoje dzieło i z łatwością realizujesz po kolei wszystkie zadania.  Do tego jest elastyczna, kreatywna, cierpliwa i nieziemsko wspierająca. To co robi jest po prostu bardzo dobre.

Jolanta Kopeć – Mentorka i trenerka rozwoju osobistego, Pracownia rozwoju Jolanta Kopeć
Jak trafiłam do Magdy? 
Już jakiś czas obserwowałam bloga Magdy i ujęła mnie swoją znajomością oraz lekkim podejściem do działań w SM. Po roku prowadzenia firmowego FP doszłam do wniosku, że nie moje wysiłki nie przekładają się na efekty i czas zasięgnąć pomocy eksperta w tym zakresie. Zwróciłam się do Magdy z prośbą o pomoc przy zaplanowaniu działań w mediach społecznościowych aby były one bardziej spójne i skuteczne, jak najlepiej adresowały potrzeby moich klientek. 
Co otrzymałam? 
Magda wykazała się profesjonalizmem i kreatywnością. Na początek przeprowadziła audyt moich profili społecznościowych. Opisała ich mocne  i słabe strony, przygotowała statystyki aktywności użytkowników, podpowiedziała jak uporządkować fanpage, o jakie elementy warto go rozbudować, aby moja oferta mogła łatwiej trafić do potencjalnych klientek. 
W oparciu o potrzeby mojej grupy docelowej Magda przygotowała dla mnie propozycję – plan działania w mediach społecznościowych pozwalający na skuteczniejsze dotarcie do klientów. 
Jak wparcie Magdy ułatwiło moją pracę? 
– Magda pomogła mi stworzyć strategię działania w SM, dzięki temu każde moje działanie ma określony cel biznesowy oraz jest bardziej dostosowane do mojej grupy docelowej. 
– Magda podzieliła się ze mną prostym narzędziem do planowania działań w SM, które pozwala śledzić wyniki i wprowadzać modyfikacje, testować nowe obszary działania.
– Lista tematów interesujących dla moich użytkowników, którą przygotowała Magda pozwoliła mi na zmniejszenie czasu przygotowywania postów oraz lepsze dotarcie do potrzeb klientów.
– Magda podpowiedziała mi kierunki rozwoju działalności w SM, ułatwiło mi to myślenie “do przodu”, stworzenie wizji, gdzie chcę być za rok i przygotowanie długoterminowej strategii działania.
– Magda pomogła mi opanować tajniki reklamy na FB, wytłumaczyła mi zasady skutecznego tworzenia reklam, aby zmniejszyć koszt reklamy i poprawić konwersję. 
Co jeszcze? 
Magda jest niezwykle pracowitą osobą, sprawnie się porusza w labiryntach mediów społecznościowych, swoim przykładem pokazuje, że jest to obszar do opanowania i polubienia. Dba o relacje z klientem, jest bardzo pomocna w razie dodatkowych pytań. Cieszę się, że trafiłam do Magdy, współpraca z nią to sama przyjemność. 

 

Tatiana Osiewicz, Coach Kobiecej Mocy – Szkoła Czarownic