plan komunikacji

Czy zastanawiasz się, na jakich działaniach skoncentrować się, aby docierać skuteczniej do swoich klientów i angażować społeczność ? Może masz za dużo pomysłów i potrzebujesz określenia konkretnego kierunku oraz większej ilości wsparcia? Chcesz prowadzić swoje działania w mediach społecznościowych w strategiczny sposób? Nie wiesz, jak wykorzystać możliwości reklamowe na Facebooku?

Mogę Ci w tym pomóc. Plan komunikacji sprawi, że będziesz prowadzić  strategiczne działania w mediach społecznościowych.

Stworzymy go wspólnie – na bazie Twoich dotychczasowych działań, potrzeb odbiorców i celów, które chcesz osiągnąć. Oferuję Ci także moje dodatkowe wsparcie, abyś wiedziała jak działać z lepszym efektem, bez poczucia chaosu czy zagubienia. Dowiesz się, jak lepiej wykorzystać media społecznościowe, aby docierać do swoich klientów, tworzyć zaangażowaną społeczność i wzmacniać wizerunek eksperta.

Plan komunikacji jest dla Ciebie, jeśli:
 • chcesz wyznaczyć jasne cele w mediach społecznościowych i działać według konkretnego i jasnego planu
 • zastanawiasz się, jak stworzyć system, który będzie uzupełniał Twoje inne działania
 • jesteś gotowa na działanie i wdrażanie wskazówek, aby osiągać lepsze efekty
 • chcesz wypromować swój kurs, usługi, produkty przy pomocy mediów społecznościowych
 • potrzebujesz większej ilości wsparcia w swoich działaniach
 • zastanawiasz się, jakie tworzyć treści, aby docierać do nowych osób, budować społeczność i wzmacniać wizerunek eksperta
 • chcesz dowiedzieć się, jak lepiej wykorzystać możliwości reklamy na Facebooku

Ofertę planu komunikacji w mediach społecznościowych kieruję do przedsiębiorczych i blogerek, które chcą rozwijać osiągnąć rozwijać biznes czy miejsce w sieci, budować zaangażowaną społeczność. Jeśli jesteś gotowa na działanie i chcesz działać strategicznie w mediach społecznościowych i wspierać swoje pozostałe działania online to ta propozycja jest dla Ciebie. To moja bardziej kompleksowa pomoc, otrzymujesz więcej mojego wsparcia i dodatkowe zadania, które pomogą Ci szybciej przejść do działania.

Stawiam na analizę, research i strategię. Poznaję potrzeby Twoich odbiorców, by można było na nie odpowiedzieć poprzez treści i podejmowane działania. Uwzględniam Twoje cele. Pokazuję Ci, w jaki sposób je zrealizować. Dowiesz się, jak prowadzić działania w mediach społecznościowych skutecznie i z dobrym efektem.

Otrzymasz ode mnie szczegółowy plan działania w mediach społecznościowych, który uwzględnia Twoją sytuację, cele i zasoby. Pokażę Ci jakie działania prowadzić, od czego zacząć i na czym warto skoncentrować się w dłuższej perspektywie. Przygotowana strategia treści oraz indywidualny harmonogram treści pokażą Ci, co publikować na profilu. Będziesz prowadzić bardziej strategiczne działania, które pozwolą rozwijać Twoją markę. Przygotowanie planu komunikacji w mediach społecznościowych to średnio 8-10 dni.

Jak wygląda nasza współpraca?

1. TWOJA DECYZJA – podejmujesz decyzję, że chcesz ze mną pracować. Napisz proszę do mnie wiadomość (kontakt@magdabek.pl) lub umów się na 15- minutową rozmowę. Skontaktuję się z Tobą w ciągu 24- godzin od otrzymania informacji.

2. ANKIETA, ROZMOWA WSTĘPNA – wysyłam Ci ankietę z pytaniami. Następnie umawiamy się na rozmowę, abym mogła lepiej poznać Twoją markę, cele, wyzwania.

3. TWORZENIE PLANU KOMUNIKACJI  – przystępuję do pracy. Analizuję Twój profil, przyglądam się statystykom, aby na ich podstawie konkretnych danych wyciągnąć wnioski. Poznaję potrzeby Twoich odbiorców, aby na tej podstawie opracować plan treści. Określam cele w mediach społecznościowych oraz sposób ich realizacji. Przyglądam się podobnym profilom, aby zobaczyć, co można zrobić lepiej i ciekawiej.  Przygotowuję dla Ciebie konkretny plan działania w mediach społecznościowych. Stworzę także magazyn treści, a także indywidualny harmonogram postów. Po otrzymaniu planu będziesz mogła przystąpić do działania. Stworzenie planu trwa średnio 8-10 dni.

4. ROZMOWA (1,5- 2 godziny) – umawiamy się na konsultację na Skype. Porozmawiamy o Twoim planie działań w mediach społecznościowych, abyś mogła działać skuteczniej.  Jestem do Twojej dyspozycji – z chęcią odpowiem na Twoje pytania.

5. RAPORT PODSUMOWUJĄCY – otrzymasz ode mnie wszystkie wskazówki w wygodnej formie. Uzupełnię je o dodatkowe autorskie materiały – takie, które będą pomocne dla Ciebie. W razie potrzeby nagram video technicznie, aby ułatwić Ci realizację zadań.

6. DODATKOWE 2 SESJE –  omówimy jeszcze szerzej potrzebne Ci tematy. Tematy spotkań dopasujemy do tego, co jest Ci potrzebne.

Co otrzymasz w pakiecie?
 • konkretny plan działania w mediach społecznościowych, abyś wiedziała jak działać z lepszym efektem
 • audyt profilu, abyś mogła wykorzystać możliwości serwisu
 • strategię treści, abyś nie musiała zastanawiać się, co publikować na swoich profilach
 • indywidualny harmonogram treści na miesiąc (1 profil)
 • rekomendacje z zakresu reklamy na Facebooku (w razie zapotrzebowania)
 • 2 dodatkowe sesje – ustalimy wspólnie tematy, które chcesz poruszyć
 • dodatkowe video techniczne, materiały w razie zapotrzebowania

Kolejny krok

Jeśli czujesz, że ta propozycja jest dla Ciebie (a może w Twojej głowie pojawiło się słowo „wow” ) – zrób kolejny krok. Skontaktuj się ze mną, abyśmy mogły ustalić szczegóły dalszej współpracy

 Napisz do mnie (kontakt@magdabek.pl) lub umów się na rozmowę.

Rozwijaj swój biznes, blog skutecznie i lekkością. Do usłyszenia, Magda

 

Poznaj opinie

Gdyby nie Magda mój fanpage na Facebooku świeciłby pustkami. Ja jestem (niestety) z tych, którzy zamiast opublikować tam cokolwiek, wolą tworzyć ład, porządek i wprowadzać strategię. Jednak rzadko miałam na to czas, więc fanpage był smutną listą linków do najnowszych wpisów. Tworzenie harmonogramu treści to dość czasochłonne zajęcie, ja tego czasu nie mam, więc oddałam planowanie postów na fanpage w ręce Magdy i nie żałuję! Odkąd współpracujemy moje statystyki bardzo wzrosły, łącznie z tym, że lepsze prowadzenie fanpage miało udział w podwojeniu ruchu na moim blogu! Również przychody związane z blogiem wzrosły, więc pomoc w planowaniu harmonogramu postów po prostu mi się opłaca.

Odkąd współpracuję z Magdą mam ten komfort, że nawet gdy mam wolne tylko 10 minut to siadam do komputera i tam czeka na mnie gotowy pomysł na spersonalizowany wpis na Facebooka. Zwykle od razu wiem co mam napisać! Uwielbiam to i jak widać moi czytelnicy też, bo są bardzo aktywni.

Poza tym, współpraca układa nam się bardzo gładko! Magda jest osobą bardzo proaktywną i ma inicjatywę za co ją uwielbiam :)

Kasia Pszonicka – Przedsiębiorca, właścicielka bloga The Owner&Co.
joga-piekna-marta-kucinska

Współpraca z Magdą to czysta przyjemność. Jej zaangażowanie, wiedza i serdeczność dosłownie powalają z nóg.

Od jakiegoś czasu poszukiwałam wiedzy dotyczącej rozwinięcia biznesu on-line i stworzenia marki osobistej. Kiedy trafiłam do Magdy, potrzebowałam pomocy w zakresie stworzenia planu treści i strategii działania w social mediach. Ilość informacji i sposób przygotowania przerósł moje oczekiwania. Magda pomogła mi nie tylko w stworzeniu strategii, ale podpowiedziała znacznie więcej. Dzięki współpracy z Magdą udało mi się uporządkować i wzbogacić wcześniej zdobytą wiedzę, połączyć wszystkie elementy w całość. Poza tym szybkość działania, energia i zrozumienie innych, szczególnie potrzeb kobiet to wisienki na torcie.

Marta Kucińska, Nauczyciel jogi twarzy i konsultant Ajurwedy, Joga Piękna

Zastanawiasz się czy plan komunikacji jest dla Ciebie? Czy masz do mnie pytania? Napisz do mnie wiadomość lub umów się na 15- minutową rozmowę. Z chęcią odpowiem.