Oferta planu komunikacji w mediach społecznościowych to moja kompleksowa pomoc. Kieruję ją do przedsiębiorczych kobiet i blogerek, które chcą rozwijać osiągnąć rozwijać biznes czy miejsce w sieci, budować zaangażowaną społeczność. Ja wskazuję, w jaki sposób prowadzić swoje działania.
Stawiam na analizę, research i strategię. Poznaję potrzeby Twoich odbiorców, by można było na nie odpowiedzieć poprzez treści i podejmowane działania. Uwzględniam Twoje cele. Pokazuję Ci, w jaki sposób je zrealizować. Dowiesz się, jak prowadzić działania w mediach społecznościowych skutecznie i z dobrym efektem. Plan działania jest zawsze tworzony indywidualnie, uwzględnia Twoją markę, wyzwania, styl i odbiorców. 
Zobacz moją propozycję.

Jak mogę Ci pomóc?

Proponuję Ci stworzenie planu komunikacji w mediach społecznościowych (aktywność w 1-3 serwisach). Przeanalizuję Twoje dotychczasowe działania. Przeprowadzę audyt Twoich profili, byś mogła działać bardziej efektywnie. Przeprowadzę research, by jeszcze lepiej poznać potrzeby Twoich odbiorców. Wskażę Ci tematy, które warto podkreślić w komunikacji. Zobaczę, jaką komunikację prowadzą firmy z Twojej branży, byś mogła postawić na to, co jest Twoją mocną stroną. Wyciągnę wnioski, by na ich podstawie przygotować indywidualny plan działania.

Określę także Twój wyróżnik, styl i pomysł na komunikację, byś mogła przyciągać odpowiednie osoby i prowadzić swój profil w ciekawy sposób. Chcę, by Twoje miejsce było polecane przez Twoją społeczność.  Ustalimy wspólnie cele i do nich dopasujemy rozwiązania, które pozwolą je zrealizować.  Pokażę Ci, jak poprzez treści i podejmowane działania angażować społeczność, docierać do nowych odbiorców i osiągać cele, by rozwijać swój biznes czy blog.Wyznaczę kierunek Twoich działań w mediach społecznościowych. Przygotuję także magazyn treści, byś nie musiała się zastanawiać, jakie treści publikować na swoim profilu. Przygotuję także harmonogram treści na 1 miesiąc, który będzie uwzględniał Twoje cele.

Wyposażę Cię w wiedzę o narzędziach, wykorzystując formę, która jest dla Ciebie wygodna (video, pdf, rozmowa telefoniczna).

Oferuję Ci także swoje pomysły, konsultacje oraz wsparcie techniczne.

Co otrzymasz w pakiecie?

♦ Rozmowa wstępna – rozmowa podczas której określimy priorytety i cele działań w
mediach społecznościowych. Poznam Twoją markę, a Ty poznasz mnie i mój styl
pracy.

Audyt profilu / profili– otrzymujesz konkretne wskazówki i rekomendacje.

Analiza obecnej sytuacji – analiza dotychczasowych działań na profilu, podejmowanych działań wraz z rekomendacjami

Analiza potrzeb i problemów odbiorców (research ) – ten etap pozwoli jeszcze lepiej poznać odbiorców

Stworzenie planu komunikacji w mediach społecznościowych

Plan treści – propozycje planu treści do wykorzystania na swoim profilu teraz lub w przyszłości – Ty decydujesz. Plan treści dopasuję do Ciebie i Twoich celów. Pokażę Ci, jakie treści są warte wypróbowania, jak zastosować recykling treści.

Indywidualny harmonogram treści (1 miesiąc) dopasowany do bieżącej sytuacji, celów

Rekomendacje z zakresu reklamy na Facebooku,  aby jeszcze skuteczniej i szybciej docierać do odbiorców.

Konsultacja podczas której przedstawię Ci efekty pracy i odpowiem na Twoje pytania.

Autorskie narzędzia i materiały, video techniczne (zgodnie z zapotrzebowaniem)

Dodatkową rozmowę (ok. 45 minut) podczas której omówimy Twoje kroki i przyjrzymy się, co jeszcze warto zrobić, abyś odniosła jeszcze lepsze efekty.

Moje dalsze wsparcie – możliwość konsultacji pomysłów.

slider(3)

Jak wygląda współpraca?

Otrzymasz ode mnie ankietę oraz link do kalendarza. Umówimy się na krótką rozmowę, podczas której opowiesz mi o swoich wyzwaniach i sytuacji.

Przygotuję dla Ciebie plan komunikacji w mediach społecznościowych, stawiając na takie elementy, jak analiza, research, ocena Twoich działań. Przyjrzę się, jaką komunikację prowadzą firmy w Twojej branży. Na tej podstawię stworzę indywidualny plan. Zaproponuję plan treści, jak i szczegółowy harmonogram. Wszystko po to, byś mogła działać skuteczniej, jednocześnie realizując Twoje cele.

Rozwiązania i wskazówki przedstawię Ci podczas konsultacji. Będziesz mogła także zadać mi pytania w temacie mediów społecznościowych. 

Prześlę Ci podsumowanie naszej rozmowy oraz wskazówki do wdrożenia w wygodnej formie. Nagram dla Ciebie także dodatkowe video techniczne, w razie potrzeby. Zależy mi na tym, byś osiągała świetne efekty! Po ok. tygodniu spotykamy się na kolejnej rozmowie, abyśmy mogły porozmawiać o Twoich krokach. Zastanowimy się wspólnie co jeszcze warto zrobić, ale Twoje działania były skuteczniejsze. Zależy mi na tym, abyś miała świetne efekty!

Kiedy otrzymasz plan komunikacji?

Plan komunikacji otrzymasz w ciągu 7 dni. Omówię go podczas konsultacji, a następnie wyślę materiały na adres email. Po ok. tygodniu czasu umówimy się na kolejną konsultację, by przyjrzeć się Twoim działaniom i zobacz, co dodatkowo można zrobić, abyś osiągała jeszcze lepsze efekty.

Jaki jest kolejny krok?

Jeśli zainteresowała Cię moja oferta lub masz pytania – skontaktuj się ze mną i opowiedz mi o sobie i Twoich wyzwaniach.
Napisz do mnie: kontakt@magdabek.pl lub umów się na 15-minutową rozmowę

Poznaj opinie

Gdyby nie Magda mój fanpage na Facebooku świeciłby pustkami. Ja jestem (niestety) z tych, którzy zamiast opublikować tam cokolwiek, wolą tworzyć ład, porządek i wprowadzać strategię. Jednak rzadko miałam na to czas, więc fanpage był smutną listą linków do najnowszych wpisów. Tworzenie harmonogramu treści to dość czasochłonne zajęcie, ja tego czasu nie mam, więc oddałam planowanie postów na fanpage w ręce Magdy i nie żałuję! Odkąd współpracujemy moje statystyki bardzo wzrosły, łącznie z tym, że lepsze prowadzenie fanpage miało udział w podwojeniu ruchu na moim blogu! Również przychody związane z blogiem wzrosły, więc pomoc w planowaniu harmonogramu postów po prostu mi się opłaca.

Odkąd współpracuję z Magdą mam ten komfort, że nawet gdy mam wolne tylko 10 minut to siadam do komputera i tam czeka na mnie gotowy pomysł na spersonalizowany wpis na Facebooka. Zwykle od razu wiem co mam napisać! Uwielbiam to i jak widać moi czytelnicy też, bo są bardzo aktywni.

Poza tym, współpraca układa nam się bardzo gładko! Magda jest osobą bardzo proaktywną i ma inicjatywę za co ją uwielbiam :)

Kasia Pszonicka – Przedsiębiorca, właścicielka bloga The Owner&Co.