Magda-Malta-25
Oferta wsparcia Twoich działań działań pomoże Ci uporządkować Twoją obecność w mediach społecznościowych, internecie. Zyskujesz także czas, bo część pracy wykonuję za Ciebie.
Jaki jest zakres pomocy? Taki, jaki jest Ci potrzebny. Mogę przygotować dla Ciebie harmonogram postów w mediach społecznościowych, stworzyć ścieżkę klienta czy kampanię sprzedażową.

Poniżej znajdziesz kilka propozycji.

Propozycje wsparcia:

przygotowanie harmonogramu treści w mediach społecznościowych

stworzenie kampanii sprzedażowej

stworzenie ścieżki klienta

obsługa newslettera/ platformy kursowej

stworzenie treści na blog

prowadzenie profili w mediach społecznościowych (aktualnie: brak miejsc)

Jak wygląda współpraca?

Ofertę przygotowuję w zależności od Twoich potrzeb. Gdy wiemy, nad czym będziemy pracować – wysyłam Ci  ankietę z pytaniami, by dopasować działania do Twojej sytuacji i lepiej poznać Twoją markę, wyzwania, cele.

Umawiamy się na rozmowę, by określić szczegółowo Twoje wyzwania oraz cele. Omawiamy Twoją sytuację. Gdy mam wszystkie informacje, przystępuję do pracy.

Miejsca na sierpień są już zapełnione, zarezerwuj miejsce na wrzesień.

Jaki jest kolejny krok?

Zainteresowała Cię moja propozycja? Skontaktuj się ze mną , abym mogła poznać Twoje cele i wyzwania.

Napisz do mnie : kontakt@magdabek.pl

Umów się na darmową rozmowę 15-minutową, aby porozmawiać o Twoich wyzwaniach i oczekiwanianiach.

Kim jestem?

Jestem socjologiem i strategiem, absolwentką kierunku Nowy Marketing. Jako socjolog znam dobrze procesy zachodzące w społeczeństwie, w tym także w marketingu, a ponad 7 letnie doświadczenie w sprzedaży pomaga mi w codziennej pracy dla moich klientek.

Nie wierzę w magiczne sposoby, ale w dobre przygotowanie, analizę, plan z domieszką kreatywności.

Pomagam przedsiębiorczym kobietom skuteczniej działać w mediach społecznościowych i w internecie, aby mogły pokazać swoją ekspertyzę, wiedzę, zbudować społeczność i dotrzeć lub poszerzyć grono klientów.

Specjalizuję się w projektowaniu planów działań w mediach społecznościowych i internecie, strategii, tworzeniu kampanii sprzedażowych. Wspieram marki, które już istnieją, jak również pomagam wprowadzić na rynek nowe marki, produkty czy projekty.

Największą nagrodą dla mnie są świetne efekty moich klientek i informacje, że wiedzą, w jaki sposób wykorzystać narzędzia, by ułożyć swoje działania w spójną całość.

Wśród moich klientek są przedsiębiorcze kobiety, ekspertki w swojej branży – tak, mam szczęście współpracując z tak cudownymi osobami! Pracowałam także z dużymi i mniejszymi markami z różnych branż.

Poznaj opinie

Współpraca z Magdą i korzystanie z jej doświadczenia z zakresu social media to prawdziwa przyjemność! Magda w sposób przystępny i skuteczny wyjaśnia oraz uczy, jak wykorzystać FB do promocji swojego biznesu. Do tej pory działałam z reklamą na oślep. Wydawałam mnóstwo pieniędzy bez wyraźnych rezultatów. Teraz po konsultacjach i praktycznym zastosowaniu porad, widzę w końcu efekty, w postaci zapisów na listę mail, zwiększenia zasięgu postów oraz co najważniejsze-większej sprzedaży produktów. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Magda pomaga wznieść biznes na wyższy poziom i były to najlepiej zainwestowane pieniądze w moim biznesie.

Joanna Suchocka  – Kreatorka Kobiecych Wydarzeń, Mentorka, Strefa Kobiet Biznesu
Monika Wyderka - Chodak

Social Media to temat tak obszerny, że w pewnym momencie stwierdziłam, że konieczne jest  już wsparcie osoby, która specjalizuje się w tym obszarze. Trafiłam na Magdę i już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że to jest to czego szukałam. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i bardzo rzeczowe podejście do tematu. Przy tym cierpliwość i umiejętność przekazywania wiedzy w bardzo przystępny sposób.

Dzięki Magdzie udało mi się uporządkować moje działania i wreszcie zrozumieć zagadnienia z zakresu tworzenia reklam na FB. Serdecznie polecam współpracę z Magdą. Jej podeście i niesamowicie szczegółowy wywiad,  pozwolił dopasować kierunek konsultacji do moich potrzeb.

Monika Wyderka – Chodak – Strateg budowania marki, trenerka,  Alltida
Magda - dobrewideo

Magda ma ogromną wiedzę na temat mediów społecznościowych, potrafi ją przekazać, a do tego jest niesamowicie sympatyczną i ciepłą osobą. Podczas konsultacji przeprowadziła mnie przez cały proces tworzenia reklam na Facebooku (nie wiedziałam praktycznie nic na ten temat), a teraz, dzięki niej, niestraszny mi pixel czy Power Editor (ostatnie koszty moich reklam to np. 0,02zł za promo post). Bardzo polecam konsultacje i inne formy pracy z Magdą – konkretnie, bardzo merytorycznie i w świetnej atmosferze :)

Magda – Wydawca, producent, montażystka, właścicielka Dobre wideo
Miejsca na sierpień są już zapełnione, zarezerwuj miejsce na wrzesień.