Oferta wsparcia Twoich działań działań pomoże Ci uporządkować Twoją obecność w mediach społecznościowych. Zyskujesz także czas, bo część pracy wykonuję za Ciebie.
Jaki jest zakres pomocy? Taki, jaki jest Ci potrzebny. Ofertę kieruję do kobiet, które wykorzystują social media do rozwoju biznesu, bloga. Potrzebują planu, wskazówek i pomysłów. Ja wskazuję Ci kierunki tak, by Twoje działania były spójne i skuteczne.
Stawiam na analizę i strategię. Przyglądam się, jakie są potrzeby Twoich odbiorców. Uwzględniam Twoje cele i zasoby. Dorzucam kreatywność. Oferuję zarówno jednorazowe wsparcie, jak i dłuższą współpracę, by wspierać Cię w działaniach, modyfikować je.
Zobacz moją propozycję.

Jak mogę Ci pomóc?

Proponuję Ci swoją pomoc w dotychczasowych działaniach. Zarówno zakres oferty, jak i podejmowane działania są dopasowane do Twojej sytuacji i wyzwań. Przeanalizuję dotychczasową aktywność, przeprowadzę research, wyciągnę wnioski, by na ich podstawie przygotować wskazówki i rekomendacje. Zależy mi, abyś dzięki podejmowanym działaniom – osiągała swoje cele, jak rozwój firmy czy bloga. Zawsze biorę pod uwagę Twoich odbiorców, bo to dla nich tworzysz komunikację. Jeśli będzie taka potrzeba – przyjrzę się działaniom firm z Twojej branży. Pomogę Ci uporządkować działania w mediach społecznościowych, byś nie czuła się zagubiona. Przygotuję plan, dzięki któremu będziesz mogła osiągać lepsze efekty. Pokażę Ci, jak poprzez treści i podejmowane działania angażować społeczność, docierać do nowych odbiorców i osiągać cele, by rozwijać swój biznes czy blog. Wyposażę Cię w wiedzę o narzędziach, wykorzystując formę, która jest dla Ciebie wygodna (video, pdf, rozmowa telefoniczna).

Oferuję Ci także swoje pomysły, konsultacje oraz wsparcie techniczne.

Propozycje wsparcia:

przygotowanie indywidualnego planu treści i harmonogramu,

wsparcie w tworzeniu planu promocji,

stworzenie ścieżki klienta

mix powyższych elementów ;)

post bez napisu

Jak wygląda współpraca?

Ofertę przygotowuję w zależności od Twoich potrzeb. Gdy wiemy, nad czym będziemy pracować – wysyłam Ci  ankietę z pytaniami, by dopasować działania do Twojej sytuacji i lepiej poznać Twoją markę, wyzwania, cele.

Umawiamy się na rozmowę, by określić szczegółowo Twoje wyzwania oraz cele. Omawiamy Twoją sytuację.Gdy mam wszystkie informacje, przystępuję do pracy.

Rozwiązania i wskazówki przedstawię Ci podczas konsultacji. Będziesz mogła także zadać mi pytania w temacie mediów społecznościowych. 

Prześlę Ci podsumowanie naszej rozmowy oraz wskazówki do wdrożenia w wygodnej formie. Będę do Twojej dyspozycji przez okres 3 dni od konsultacji, abyś mogła mi zadać pytanie, podzielić się pomysłem. Nagram dla Ciebie także dodatkowe video techniczne, w razie potrzeby. Chcę byś działała z pełnym przekonaniem i osiągała świetne efekty !

Jaki jest kolejny krok?

Zainteresowała Cię moja propozycja? Skontaktuj się ze mną , abym mogła poznać Twoje cele i wyzwania.
Napisz do mnie : kontakt@magdabek.pl

Poznaj opinie

Współpraca z Magdą i korzystanie z jej doświadczenia z zakresu social media to prawdziwa przyjemność! Magda w sposób przystępny i skuteczny wyjaśnia oraz uczy, jak wykorzystać FB do promocji swojego biznesu. Do tej pory działałam z reklamą na oślep. Wydawałam mnóstwo pieniędzy bez wyraźnych rezultatów. Teraz po konsultacjach i praktycznym zastosowaniu porad, widzę w końcu efekty, w postaci zapisów na listę mail, zwiększenia zasięgu postów oraz co najważniejsze-większej sprzedaży produktów. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Magda pomaga wznieść biznes na wyższy poziom i były to najlepiej zainwestowane pieniądze w moim biznesie.

Joanna Suchocka  – Kreatorka Kobiecych Wydarzeń, Mentorka, Strefa Kobiet Biznesu
Monika Wyderka - Chodak

Social Media to temat tak obszerny, że w pewnym momencie stwierdziłam, że konieczne jest  już wsparcie osoby, która specjalizuje się w tym obszarze. Trafiłam na Magdę i już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że to jest to czego szukałam. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i bardzo rzeczowe podejście do tematu. Przy tym cierpliwość i umiejętność przekazywania wiedzy w bardzo przystępny sposób.

Dzięki Magdzie udało mi się uporządkować moje działania i wreszcie zrozumieć zagadnienia z zakresu tworzenia reklam na FB. Serdecznie polecam współpracę z Magdą. Jej podeście i niesamowicie szczegółowy wywiad,  pozwolił dopasować kierunek konsultacji do moich potrzeb.

Monika Wyderka – Chodak – Strateg budowania marki, trenerka,  Alltida
Magda - dobrewideo

Magda ma ogromną wiedzę na temat mediów społecznościowych, potrafi ją przekazać, a do tego jest niesamowicie sympatyczną i ciepłą osobą. Podczas konsultacji przeprowadziła mnie przez cały proces tworzenia reklam na Facebooku (nie wiedziałam praktycznie nic na ten temat), a teraz, dzięki niej, niestraszny mi pixel czy Power Editor (ostatnie koszty moich reklam to np. 0,02zł za promo post). Bardzo polecam konsultacje i inne formy pracy z Magdą – konkretnie, bardzo merytorycznie i w świetnej atmosferze :)

Magda – Wydawca, producent, montażystka, właścicielka Dobre wideo

Czy masz do mnie pytanie?

Nie ma sprawy. Umów się na 15 minutową rozmowę, by porozmawiać o Twoich wyzwaniach i celach.
Przejdź do strony z kalendarzem, by wybrać dogodny termin.