by Magda
audyt-profili

Nie wiesz czy dobrze wykorzystujesz możliwości na swoim profilu? Zastanawiasz się, jak budować spójną markę za pomocą mediów społecznościowych? Momentami brakuje Ci pomysłu na prowadzenie Twojego profilu?

Audyt Twojego profilu w mediach społecznościowych pozwoli Ci szybko ruszyć z miejsca. Poznasz konkretny kierunek działań, bez poczucia zagubienia i chaosu. Zobaczysz, jak prowadzić swój profil bardziej strategicznie, aby osiągać swoje cele.

Z moją pomocą zobaczysz, jak możesz lepiej wykorzystać możliwości na Twoim profilu. Wskażę Ci elementy nad którymi warto popracować, abyś osiągała lepsze rezultaty. Dowiesz się, w jaki sposób realizować swoje cele, wzmocnić swój wizerunek i trafiać ze swoim przekazem do właściwych osób. Audyt profilu da Ci solidną bazę do tego, aby zbudować przemyślaną strategię, która pomoże Ci rozwijać biznes czy blog.

Audyt profilu jest dla Ciebie,  jeśli:
  • chcesz dowiedzieć się, jak lepiej wykorzystać możliwości na swoim profilu
  • zastanawiasz się, jakie treści tworzyć, aby budować spójną markę i pozycję eksperta
  • potrzebujesz szybciej informacji zwrotnej, by działać skuteczniej i bardziej strategicznie
  • szukasz informacji, jak lepiej wykorzystać potencjał mediów społecznościowych, by docierać do klientów i budować relacje

Ofertę audytu  kieruję do przedsiębiorczych kobiet prowadzących swoje biznesy lub blogi, które chcą działać skuteczniej i bardziej strategicznie w mediach społecznościowych. Pomogę Ci wykorzystać możliwości i podzielę się wskazówkami, które będziesz mogła  wdrożyć na swoich profilach. . Podpowiem co i jak warto zmienić, abyś osiągała lepsze rezultaty.Otrzymasz ode mnie rozwiązania do pasowane do Ciebie. Będziesz mogła szybko przejść do działania – raport z audytu otrzymasz w ciągu 2-3 dni. Działaj skutecznie i z kobiecym wdziękiem !

Jak wygląda nasza współpraca?

1. TWOJA DECYZJA – podejmujesz decyzję, że chcesz ze mną pracować. Napisz proszę do mnie wiadomość lub umów się na 15- minutową rozmowę. Skontaktuję się z Tobą w ciągu 24- godzin od otrzymania informacji.

2. ANKIETA – wysyłam Ci ankietę z pytaniami, abym mogła lepiej poznać Twoją markę, odbiorców, cele i wyzwania. Jeśli pojawią się obszary, które chcę doprecyzować, skontaktuję się z Tobą.

3. AUDYT – przystępuję do pracy. Na podstawie informacji, oceniam Twój profil, wskazuję obszary nad którymi warto popracować. Przygotowuję dla Ciebie konkretne wskazówki i rekomendacje, które uwzględniają Twoje cele, ale i zasoby. Zaproponuję Ci treści, które warto wykorzystać, jak i działania, które sprawią, że będziesz działać bardziej strategicznie. Przygotowanie audytu trwa 2- 3 dni.

4. ROZMOWA (45 minut- 1,5 godziny) – umawiamy się na konsultację na Skype. Porozmawiamy o Twoim planie działania na profilu i tym, co możesz zrobić dodatkowo, by Twój biznes, blog wzniósł się na wyższy poziom. Jestem do Twojej dyspozycji – z chęcią odpowiem na Twoje pytania.

5. RAPORT PODSUMOWUJĄCY – otrzymasz ode mnie wskazówki w wygodnej formie. Uzupełnię je o dodatkowe autorskie materiały – takie, które będą pomocne dla Ciebie.

6. MOJE WSPARCIE – przez 3 dni od otrzymania raportu, jestem do Twojej dyspozycji. Możesz zadawać mi pytania, konsultować swoje pomysły. Po to, abyś mogła działać jeszcze skuteczniej.

Kolejny krok

Jeśli czujesz, że ta propozycja jest dla Ciebie (a może w Twojej głowie pojawiło się słowo „wow” ) – zrób kolejny krok. Skontaktuj się ze mną, abyśmy mogły ustalić szczegóły dalszej współpracy.

 

Napisz do mnie (kontakt@magdabek.pl) lub umów się na rozmowę.

Rozwijaj swój biznes, blog skutecznie i lekkością. Do usłyszenia, Magda

Poznaj opinie

Magdzie zleciliśmy pełny audyt marketingowy, w tym obecność firmy naszego Klienta w kanałach digital. Otrzymaliśmy obszerny dokument z pełnym researchem, szczegółowym audytem, a co najważniejsze konkretnymi rekomendacjami zindywizualizowanymi pod branżę. 

Jesteśmy bardziej niż zadowoleni ze współpracy, nasz Klient docenił profesjonalizm, strategiczne podejście i znajomość tematu. Po pierwszej współpracy nie mam wątpliwości w przekazaniu na barki Magdy kolejnych zleceń, bo widać, że Magda naprawdę wie co w sieci i mediach społecznościowych piszczy a co więcej potrafi świetnie  dopasować rozwiązania i rekomendację pod konkretną branżę. Terminowość i konkret! Polecam :) 

Anna Korol, CEO agencji Brand Live

urszula-rowinska

Chciałabym móc napisać, że współpraca z Magdą przebiegła dobrze, poprawnie i według oczekiwań. Niestety byłoby to kłamstwo. Trafienie pod oko i pomoc Magdy to coś wyjątkowego i sposób w jaki Magda się mną zaopiekowała jest wręcz niepowtarzalny.

Jako osoba budująca swoją drogę w sieci testowałam różne rozwiązania, kursy i miejsca. Nie do końca byłam w stanie znaleźć kierunek i metody budowania wizerunku współgrające z moimi wartościami. Potrzebowałam kogoś, kto mi pomoże stworzyć miejsce przyjazne dla moich odbiorców.

Magda dała mi nie tylko konkretne wskazówki, dała mi także impuls do działania i do tego ze zrozumieniem mojej branży i mnie samej. Dodatkowo zrobiła to w sposób, jaki każda pedantka lubi: kolejno i rzeczowo. Wskazała niedociągnięcia, zaproponowała zmiany i ulepszenia, przygotowała listę wdrożeń i do tego poprowadziła technicznego laika za rączkę. Dostałam dużo więcej niż oczekiwałam. Zrozumienie i poczucie, że jestem w dobrym rękach.

Tak właśnie przebiegła nasza pierwsza współpraca, a ja już wiem, że będą kolejne.

Urszula Rowińska – ekspert ds. administracji i zarządzania biurem – Biurowe rewolucje

Szukałam, szperałam, potrzebowałam zmiany… znalazłam blog Magdy Bek.

Od razu się z nią skontaktowałam, z prośbą o pomoc przy planowaniu działań w mediach społecznościowych i po pierwszej rozmowie wiedziałam, że to będzie dobra współpraca :)

Miałam ogromny chaos, wiele nie uporządkowanych spraw.

Madzia uczyniła cuda, pomogła mi osiągnąć spójną i wiarygodną markę osobistą, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Jest bardzo profesjonalna i konkretna w swoich działaniach – a to lubię najbardziej, takie poczucie profesjonalnego zaopiekowania. Dostałam od Magdy konkretne wytyczne co powinnam zmienić i do tej pory się tego trzymam, co przynosi mi ogromną satysfakcję. Trudne tematy dla niej nie istnieją. Potrafi świetnie analizować i wymyślać rozwiązania dla złożonych projektów.

Polecam wszystkim współpracę z tak kompetentną osobą, jak Magda.

Urszula Sokołowska, autorka bloga GreenSalad21

Magda Bek to świetna specjalistka! Nie wiem, jak ona to robi, ale łączy w sobie niesamowitą kreatywność, myślenie strategiczne z ogromną dbałością o szczegóły! Ponadto ma bardzo solidną wiedzę i mocne, praktyczne doświadczenie. Nie bazuje tylko na swojej intuicji, ale weryfikuje ją za pomocą profesjonalnych narzędzi marketingowych. Współpraca z Magdą przerosła moje najśmielsze oczekiwania!

Agnieszka Karakurd – Coach i strateg kobiecych biznesów, Kobieta i firma

Magda i ja to typowe małżeństwo z Internetu :) Poznałyśmy się właśnie tam, gdy nasze miejsca w sieci dopiero raczkowały. Razem tworzyłyśmy i tworzymy do teraz nasze strategie, wspieramy się, konsultujemy i świetnie uzupełniamy. Od początku marzył nam się przyjazny biznes, taka idea win-win i to nam obu udało się osiągnąć.

Magda jest moim mistrzem jeżeli chodzi o PR w sieci, nienachalny marketing. Wie wszystko. I sprawia wrażenie, jakby się z tą wiedzą urodziła :) A ją po prostu fascynują te wszystkie dziwne rzeczy, o których zwykły zjadacz chleba w ogóle nie myśli, a które mają niesamowitą moc. Prześwietla legendarne algorytmy i powiązania w social mediach, a potem świetnie je wykorzystuje. Ona po prostu pokazała na sobie, że to wszystko działa! W bardzo krótkim czasie stała się autorytetem w swojej dziedzinie i teraz pracuje tylko dla najlepszych. Znają ją wszyscy. Jeśli jeszcze nie wiesz jak wzmocnić, lub wypromować swoją markę, to nie szukaj dalej- Magda zrobi z niej perełkę :)

Aneta Wierzbicka – Projektantka, home stagerka , Inside Story

Magda to specjalista w swojej dziedzinie! Facebook nie ma przed nią tajemnic. Wielokrotnie pomogła mi w rozwiązaniu większych czy mniejszych Facebookowych problemów. Cenię ją za rzetelność, dokładność i otwartą głowę! Jeśli mam problem z Facebookiem Magda jest pierwszą i jedyną osobą o której myślę i wiem, że zawsze mi pomoże :)

Joanna Sidelkow – Brzozowska – Wirtualna asystentka, Wirtualne wsparcie

Zastanawiasz się czy audyt profilu jest dla Ciebie? Czy masz do mnie pytania? Napisz do mnie wiadomość lub umów się na 15- minutową rozmowę. Z chęcią odpowiem.