by Magda

Cieszę się, że tu jesteś. Przygotowałam dla Ciebie dwie dobre rzeczy. Przekonaj się, co mam na myśli.

PO PIERWSZE

Przygotowałam dla Ciebie LEKKI PLANER, który będzie pomocnym narzędziem do ustalenia Twoich działań w mediach społecznościowych i na blogu. To planer tygodniowy. Znajdziesz w nim podział na serwisy społecznościowe, blog . Jest także pole „Notatki”, z którego możesz skorzystać, by zapisać wszystkie kreatywne pomysły. Zrealizowane zadania możesz odznaczyć, dzięki temu masz jasny obraz sytuacji. Otrzymasz dwie wersje kolorystyczne – abyś miała wybór.  Zobacz sama, jakie planery czekają na Ciebie.

5Dzięki pracy z planerem, ustalisz wartościowe i ciekawe treści dla swoich odbiorców. Pobudzisz swoją kreatywność, a tym samym zapewnisz różnorodność dostarczanych treści. Wyrobisz sobie nawyk regularnych działań w mediach społecznościowych. Zależy mi na tym, abyś tworzyła tylko świetne treści . Tylko w ten sposób budujesz zaangażowaną społeczność.  Chcę także oszczędzić Twój czas na  poszukiwanie tematów. Nie będziesz musiała zastanawiać się,  jakie treści zamieścisz jutro czy pojutrze – będziesz mieć gotowy plan, a to wszystko w jednym miejscu. Dla mnie to spore ułatwienie. Mam nadzieję, że dla Ciebie również.

Planer będzie też cieszył Twoje oko. W górnej części znajduje się ręcznie przygotowania kaligrafia. To wszystko po to, aby rytuał planowania był dla Ciebie przyjemniejszy.  Przyznasz mi rację, że lepiej się wtedy pracuje, prawda?

Nie zastanawiaj się zbyt długo – Twórz lepsze treści. Planuj lekko i przyjemnie.

Dołącz do grona moich Czytelniczek i odbierz swój LEKKI PLANER do mediów społecznościowych.

[mailerlite_form form_id=8]

 

PO DRUGIE

Chcę, abyśmy pozostały w kontakcie. Marzy mi się wspólna przestrzeń do wymiany informacji, pomysłów, odpowiedzi na Twoje zapytania, zgłaszanie propozycji.  To nasze rozmowy , w przyjaznej atmosferze –  na wirtualnej kawie.

O czym przeczytasz?

Chcę, abyś jak najwięcej skorzystała dla siebie. Ja chcę tego dostarczyć. Znajdziesz :

tematy mediów społecznościowych, działań promocyjnych w internecie, nowości,

przydatne  narzędzia, ciekawostki,

porady z zakresu budowania relacji z klientem i sprzedaży,

informacje o artykułach na blogu.

Dodatkowo:

poinformuję Cię co u mnie słychać,

  będę Cię słuchać – jestem otwarta na Wasze najczęstsze zapytania i wątpliwości.

Nie określam częstotliwości wysyłki . Napiszę – gdy będę mieć wartościowe informacje dla moich Czytelniczek.

Przestrzeń tą będę chciała rozwijać, razem z Wami.

Poniżej  możesz dołączyć do mojego newslettera i pozostać ze mną w kontakcie. W prezencie za zapis, odbierz swój lekki planer. Teraz Twój ruch- wystarczy, że podasz kilka informacji.

To jak – do wirtualnego usłyszenia?

Twórz lepsze treści. Planuj lekko i przyjemnie.

[mailerlite_form form_id=7]

41