by Magda
strategiczny plan działania

Czy posiadasz dużo informacji i nie wiesz, które rozwiązanie sprawdzi się u Ciebie? Czujesz, że Twoje działania nie przynoszą zamierzonych efektów?
Zależy Ci na tym, aby lepiej dotrzeć do odbiorców i prowadzić swoje działania według konkretnego planu?

Hej, możemy zrobić to razem. Strategiczny plan działań w mediach społecznościowych pozwoli Ci usystematyzować Twoje działania i wskazać konkretny kierunek.

Wspólnie opracujemy plan Twoich działań w mediach społecznościowych,abyś skoncentrowała się na tych elementach, które przyniosą Ci rezultat. Zbudujesz rozpoznawalną markę, dotrzesz do nowych osób i stworzysz treści, które będą ciekawe i wzmocnią Twoją pozycję eksperta.Plan pozwoli Ci spojrzeć szerzej i zaplanować działania długofalowo, przez co osiągniesz lepsze efekty.

Strategiczny plan działania jest dla Ciebie, jeśli:
 • potrzebujesz konkretnego planu, jak skuteczniej działać w mediach społecznościowych, zgodnie z Twoimi celami
 • jesteś gotowa na działanie i wdrażanie wskazówek, aby osiągać lepsze rezultaty
 • chcesz stworzyć strategię treści, która opowiada na potrzeby odbiorców i pozycjonuje Ciebie jako eksperta
 • zastanawiasz się, jak połączyć swoje działania online w spójny system
 • chcesz wypromować swój kurs online, usługi czy produkty (za pomocą bezpłatnych i płatnych działań)
 • potrzebujesz jasnych wskazówek i strategicznego podejścia

Ofertę strategicznego planu działania kieruję do przedsiębiorczych kobiet i blogerek, które są gotowe na strategiczne działanie i chcą lepiej wykorzystać możliwości mediów społecznościowych.
Pokażę gdzie i jak być obecną, aby dotrzeć do swoich klientów, czytelników i wzmacniać swój wizerunek eksperta. Przyjrzę się Twoim dotychczasowym działaniom, by wskazać Ci mocne punkty, jak i te które warto zmodyfikować. Będę poznawać także Twoich odbiorców, przyglądając się ich potrzebom, by na tej podstawie zaproponować treści, które będą przyciągać odpowiednie osoby i angażować Twoją społeczność.

Otrzymasz ode mnie indywidualny plan działania w mediach społecznościowych, dopasowany zarówno do Twojej sytuacji, celów. Uporządkujesz swoje działania i lepiej wykorzystasz możliwości profilów. Pokażę Ci, jak działać bardziej strategicznie, jak wyznaczać cele i spojrzeć znacznie szerzej na temat mediów społecznościowych. Stworzenie planu działania w mediach społecznościowych to średnio 7-10 dni.

Jak wygląda nasza współpraca?

1. TWOJA DECYZJA – podejmujesz decyzję, że chcesz ze mną pracować. Napisz proszę do mnie wiadomość (kontakt@magdabek.pl) lub umów się na 15- minutową rozmowę. Skontaktuję się z Tobą w ciągu 24- godzin od otrzymania informacji.

2. ANKIETA, ROZMOWA WSTĘPNA – wysyłam Ci ankietę z pytaniami. Następnie umawiamy się na rozmowę, abym mogła lepiej poznać Twoją markę, cele, wyzwania.

3. TWORZENIE PLANU DZIAŁANIA – przystępuję do pracy. Na podstawie informacji, oceniam Twój profil, wskazuję obszary nad którymi warto popracować. Przyglądam się komunikacji prowadzonej przed podobne profile. To także czas na dotarcie do potrzeb odbiorców, aby na tej podstawie przygotować treści. Przygotowuję dla Ciebie konkretny plan działania w mediach społecznościowych. Stworzę także magazyn treści, abyś nie musiała zastanawiać się, co umieścić na swoich profilach. Po otrzymaniu planu będziesz mogła przystąpić do działania. Stworzenie planu trwa średnio 5-7 dni.

4. ROZMOWA (1,5- 2 godziny) – umawiamy się na konsultację na Skype. Porozmawiamy o Twoim szczegółowym planie działania w mediach społecznościowych, by Twój biznes, blog wzniósł się na wyższy poziom. Jestem do Twojej dyspozycji – z chęcią odpowiem na Twoje pytania.

5. RAPORT PODSUMOWUJĄCY – otrzymasz ode mnie wszystkie wskazówki w wygodnej formie. Uzupełnię je o dodatkowe autorskie materiały – takie, które będą pomocne dla Ciebie. W razie potrzeby nagram video technicznie, aby ułatwić Ci realizację zadań.

6. MOJE WSPARCIE – jestem do Twojej dyspozycji. Możesz zadawać mi pytania, konsultować swoje pomysły. Po to, abyś mogła działać jeszcze skuteczniej.

Co otrzymasz w pakiecie?
 • konkretny plan działania w mediach społecznościowych, abyś wiedziała jak działać z lepszym efektem
 • mini audyt profilu, abyś mogła wykorzystać możliwości serwisu
 • strategię treści, abyś nie musiała zastanawiać się, co publikować na swoich profilach
 • rekomendacje z zakresu reklamy na Facebooku (w razie zapotrzebowania)
 • dodatkowe video techniczne, materiały w razie zapotrzebowania
Czy potrzebujesz więcej? Wybierz dodatkowe opcje
 • audyt działań w innych kanałach w internecie( audyt kanałów digital)
 • plan działania w kanałach digital
 • harmonogram na 1 miesiąc w jednym serwisie społecznościowym
 • stworzenie ścieżki klienta

Kolejny krok

Jeśli czujesz, że ta propozycja jest dla Ciebie (a może w Twojej głowie pojawiło się słowo „wow” ) – zrób kolejny krok. Skontaktuj się ze mną, abyśmy mogły ustalić szczegóły i zakres dalszej współpracy.

 

Napisz do mnie (kontakt@magdabek.pl) lub umów się na rozmowę.

 

Rozwijaj swój biznes, blog skutecznie i lekkością. Do usłyszenia, Magda

Poznaj opinie

Gdyby nie Magda mój fanpage na Facebooku świeciłby pustkami. Ja jestem (niestety) z tych, którzy zamiast opublikować tam cokolwiek, wolą tworzyć ład, porządek i wprowadzać strategię. Jednak rzadko miałam na to czas, więc fanpage był smutną listą linków do najnowszych wpisów. Tworzenie harmonogramu treści to dość czasochłonne zajęcie, ja tego czasu nie mam, więc oddałam planowanie postów na fanpage w ręce Magdy i nie żałuję! Odkąd współpracujemy moje statystyki bardzo wzrosły, łącznie z tym, że lepsze prowadzenie fanpage miało udział w podwojeniu ruchu na moim blogu! Również przychody związane z blogiem wzrosły, więc pomoc w planowaniu harmonogramu postów po prostu mi się opłaca.

Odkąd współpracuję z Magdą mam ten komfort, że nawet gdy mam wolne tylko 10 minut to siadam do komputera i tam czeka na mnie gotowy pomysł na spersonalizowany wpis na Facebooka. Zwykle od razu wiem co mam napisać! Uwielbiam to i jak widać moi czytelnicy też, bo są bardzo aktywni.

Poza tym, współpraca układa nam się bardzo gładko! Magda jest osobą bardzo proaktywną i ma inicjatywę za co ją uwielbiam :)

Kasia Pszonicka – Przedsiębiorca, właścicielka bloga kasiapszonicka.pl

joga-piekna-marta-kucinska

Współpraca z Magdą to czysta przyjemność. Jej zaangażowanie, wiedza i serdeczność dosłownie powalają z nóg.

Od jakiegoś czasu poszukiwałam wiedzy dotyczącej rozwinięcia biznesu on-line i stworzenia marki osobistej. Kiedy trafiłam do Magdy, potrzebowałam pomocy w zakresie stworzenia planu treści i strategii działania w social mediach. Ilość informacji i sposób przygotowania przerósł moje oczekiwania. Magda pomogła mi nie tylko w stworzeniu strategii, ale podpowiedziała znacznie więcej. Dzięki współpracy z Magdą udało mi się uporządkować i wzbogacić wcześniej zdobytą wiedzę, połączyć wszystkie elementy w całość. Poza tym szybkość działania, energia i zrozumienie innych, szczególnie potrzeb kobiet to wisienki na torcie.

Marta Kucińska, Nauczyciel jogi twarzy i konsultant Ajurwedy, Joga Piękna

aleksandra-rybinska

Relację z Magdą budujemy już prawie dwa lata. Dla mnie zaskoczenie, bo ostatnie miesiące intensywnie z Magdą pracuję i nabierałam przekonania, że znamy się tzn. współpracujemy ze sobą od zawsze. O konkretną i płatną współpracę poprosiłam Magdę, gdy założyłam swoją zamkniętą grupę dla kobiet na Facebooku, a ta w szybkim tempie zaczęła się rozrastać. Grupa działa 6 miesięcy i tylko za pomocą organicznych czyli bezpłatnych zasięgów ma na dziś 1771 kobiet.

Potrzebowałam pomocy specjalistki od mediów społecznościowych na już, kogoś kto w łatwy i przystępny sposób mi niektóre kwestie wyjaśni i uzmysłowi co robić, a co sobie odpuścić. Potrzebowałam osoby, która będzie moim wsparciem, w momentach gdy jest się samodzielnie działającą osobą i nie ma z kim skonsultować swoich pomysłów.

Najistotniejszym elementem Naszej współpracy jest czas i spokój. Po kilku miesiącach widzę ile zyskałam czasu i jaki mam teraz spokój na samą myśl o mediach społecznościowych. Dlaczego? Bo mam Magdę. Magda stworzyła dla mnie harmonogram treści w mediach społecznościowych. Aktualnie mam kilka źródeł komunikacji czyli fanpage, moja grupa zamknięta, Instagram, Instastories. Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnych treści czyli do newslettera.

Magda zabrała mi z głowy ogromny ciężar, czyli takie strategiczne planowanie treści, planowanie co i kiedy ma się pojawić i dlaczego. To Magda pomogła mi w tym, aby te treści były spójne, ale tworzyły większą całość. Zanim zaczęłam pracować z Magdą strasznie się denerwowałam zanim coś mogłam opublikować, bo najpierw nie miałam pomysłu co by to mogło być, nie wiedziałam czy to jest spójne i jak często publikować.

Współpraca z Magdą dała mi bardzo dużo:
– mam zaplanowane treści we wszystkich kanałach, strategicznie, spójnie, z odpowiednią częstotliwością
– mam spokojna głowę, Magda przygotowała dla mnie plan kiedy i gdzie je publikować
– otrzymałam nieocenione wsparcie w kwestiach technicznych, kwestiach mediów społecznościowych i każdych innych. 

Na samym początku nie byłam w stanie sobie wyobrazić jak zapanować nad tym co się ma u mnie pojawiać w mediach społecznościowych, jak rozdzielić treści na różne kanały, wiedziałam, że nie chcę kopiować contentu, a jednocześnie widziałam, że osoby, które ja obserwuję to robią od czasu do czasu i to jest ok.

Strategiczne myślenie i planowanie nie jest moją mocną stroną ale na szczęście spotkałam Magdę, która ma ten dar.

Aleksandra Rybińska, OdgraciOla

Tatiana Osiewicz

Magda Bek to świetna specjalistka! Nie wiem, jak ona to robi, ale łączy w sobie niesamowitą kreatywność, myślenie strategiczne z ogromną dbałością o szczegóły! Ponadto ma bardzo solidną wiedzę i mocne, praktyczne doświadczenie. Nie bazuje tylko na swojej intuicji, ale weryfikuje ją za pomocą profesjonalnych narzędzi marketingowych. Współpraca z Magdą przerosła moje najśmielsze oczekiwania!

Agnieszka Karakurd – Coach i strateg kobiecych biznesów, Kobieta i firma

Magda zamienia chaos, mnogość i rozproszenie  w strategię, zadania, priorytety. Ten porządek jest uwalniający i zbawienny. Pozwala z odwagą ruszyć z miejsca i dodaje pewności siebie. Nie grzęźniesz już w morzu pomysłów, zachwytów i zwątpień. Wiesz dokąd zmierzasz i co jest na końcu drogi. Magda doskonale rozpoznaje Twoje mocne strony i na nich buduje cały plan. Dzięki temu od początku czujesz, że to Twoje dzieło i z łatwością realizujesz po kolei wszystkie zadania.  Do tego jest elastyczna, kreatywna, cierpliwa i nieziemsko wspierająca. To co robi jest po prostu bardzo dobre.

Jolanta Kopeć – Mentorka i trenerka rozwoju osobistego, Pracownia rozwoju Jolanta Kopeć

Jak trafiłam do Magdy? 
Już jakiś czas obserwowałam bloga Magdy i ujęła mnie swoją znajomością oraz lekkim podejściem do działań w SM. Po roku prowadzenia firmowego FP doszłam do wniosku, że nie moje wysiłki nie przekładają się na efekty i czas zasięgnąć pomocy eksperta w tym zakresie. Zwróciłam się do Magdy z prośbą o pomoc przy zaplanowaniu działań w mediach społecznościowych aby były one bardziej spójne i skuteczne, jak najlepiej adresowały potrzeby moich klientek. 
Co otrzymałam? 
Magda wykazała się profesjonalizmem i kreatywnością. Na początek przeprowadziła audyt moich profili społecznościowych. Opisała ich mocne  i słabe strony, przygotowała statystyki aktywności użytkowników, podpowiedziała jak uporządkować fanpage, o jakie elementy warto go rozbudować, aby moja oferta mogła łatwiej trafić do potencjalnych klientek. 
W oparciu o potrzeby mojej grupy docelowej Magda przygotowała dla mnie propozycję – plan działania w mediach społecznościowych pozwalający na skuteczniejsze dotarcie do klientów. 
Jak wparcie Magdy ułatwiło moją pracę? 
– Magda pomogła mi stworzyć strategię działania w SM, dzięki temu każde moje działanie ma określony cel biznesowy oraz jest bardziej dostosowane do mojej grupy docelowej. 
– Magda podzieliła się ze mną prostym narzędziem do planowania działań w SM, które pozwala śledzić wyniki i wprowadzać modyfikacje, testować nowe obszary działania.
– Lista tematów interesujących dla moich użytkowników, którą przygotowała Magda pozwoliła mi na zmniejszenie czasu przygotowywania postów oraz lepsze dotarcie do potrzeb klientów.
– Magda podpowiedziała mi kierunki rozwoju działalności w SM, ułatwiło mi to myślenie “do przodu”, stworzenie wizji, gdzie chcę być za rok i przygotowanie długoterminowej strategii działania.
– Magda pomogła mi opanować tajniki reklamy na FB, wytłumaczyła mi zasady skutecznego tworzenia reklam, aby zmniejszyć koszt reklamy i poprawić konwersję. 
Co jeszcze? 
Magda jest niezwykle pracowitą osobą, sprawnie się porusza w labiryntach mediów społecznościowych, swoim przykładem pokazuje, że jest to obszar do opanowania i polubienia. Dba o relacje z klientem, jest bardzo pomocna w razie dodatkowych pytań. Cieszę się, że trafiłam do Magdy, współpraca z nią to sama przyjemność. 

 

Tatiana Osiewicz, Coach Kobiecej Mocy – Szkoła Czarownic

Zastanawiasz się czy strategiczny plan działania jest dla Ciebie? Czy masz do mnie pytania? Napisz do mnie wiadomość lub umów się na 15- minutową rozmowę. Z chęcią odpowiem.