by Magda
Magda-Malta-25
Oferta wsparcia Twoich działań działań pomoże Ci uporządkować Twoją obecność w mediach społecznościowych, internecie. Zyskujesz także czas, bo część pracy wykonuję za Ciebie.
Jaki jest zakres pomocy? Taki, jaki jest Ci potrzebny. Mogę przygotować dla Ciebie harmonogram postów w mediach społecznościowych, stworzyć ścieżkę klienta prowadzącą do Twojego produktu/usługi czy kampanię sprzedażową, np. kursu online, e-booka.

Poniżej znajdziesz kilka propozycji.

Propozycje wsparcia:

przygotowanie harmonogramu treści w mediach społecznościowych

stworzenie kampanii sprzedażowej, np. kursu online, e-booka

stworzenie ścieżki klienta, prowadzącej do Twojego produktu lub usługi

obsługa newslettera/ platformy kursowej

stworzenie treści na blog

prowadzenie profili w mediach społecznościowych (aktualnie: brak miejsc)

Jak wygląda współpraca?

Ofertę przygotowuję w zależności od Twoich potrzeb. Gdy wiemy, nad czym będziemy pracować – wysyłam Ci  ankietę z pytaniami, by dopasować działania do Twojej sytuacji i lepiej poznać Twoją markę, wyzwania, cele.

Umawiamy się na rozmowę, by określić szczegółowo Twoje wyzwania oraz cele. Omawiamy Twoją sytuację. Gdy mam wszystkie informacje, przystępuję do pracy.

Miejsca na współprace w 2019 roku są już zapełnione, zarezerwuj miejsce na rok 2020.
 

Jaki jest kolejny krok?

Zainteresowała Cię moja propozycja? Skontaktuj się ze mną , abym mogła poznać Twoje cele i wyzwania.

Napisz do mnie : kontakt@magdabek.pl

Umów się na darmową rozmowę 15-minutową, aby porozmawiać o Twoich wyzwaniach i oczekiwanianiach.

Kim jestem?

Jestem socjologiem i strategiem, absolwentką kierunku Nowy Marketing. Jako socjolog znam dobrze procesy zachodzące w społeczeństwie, w tym także w marketingu, a ponad 7 letnie doświadczenie w sprzedaży pomaga mi w codziennej pracy dla moich klientek.

Nie wierzę w magiczne sposoby, ale w dobre przygotowanie, analizę, plan z domieszką kreatywności.

Pomagam przedsiębiorczym kobietom skuteczniej działać w mediach społecznościowych i w internecie, aby mogły pokazać swoją ekspertyzę, wiedzę, zbudować społeczność i dotrzeć lub poszerzyć grono klientów.

Specjalizuję się w projektowaniu planów działań w mediach społecznościowych i internecie, strategii, tworzeniu kampanii sprzedażowych. Wspieram marki, które już istnieją, jak również pomagam wprowadzić na rynek nowe marki, produkty czy projekty.

Największą nagrodą dla mnie są świetne efekty moich klientek i informacje, że wiedzą, w jaki sposób wykorzystać narzędzia, by ułożyć swoje działania w spójną całość.

Wśród moich klientek są przedsiębiorcze kobiety, ekspertki w swojej branży. Pracowałam z dużymi i mniejszymi markami z różnych branż.

Poznaj opinie

Współpraca z Magdą i korzystanie z jej doświadczenia z zakresu social media to prawdziwa przyjemność! Magda w sposób przystępny i skuteczny wyjaśnia oraz uczy, jak wykorzystać FB do promocji swojego biznesu. Do tej pory działałam z reklamą na oślep. Wydawałam mnóstwo pieniędzy bez wyraźnych rezultatów. Teraz po konsultacjach i praktycznym zastosowaniu porad, widzę w końcu efekty, w postaci zapisów na listę mail, zwiększenia zasięgu postów oraz co najważniejsze-większej sprzedaży produktów. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Magda pomaga wznieść biznes na wyższy poziom i były to najlepiej zainwestowane pieniądze w moim biznesie.

Joanna Suchocka  – Kreatorka Kobiecych Wydarzeń, Mentorka, Strefa Kobiet Biznesu
Monika Wyderka - Chodak

Social Media to temat tak obszerny, że w pewnym momencie stwierdziłam, że konieczne jest  już wsparcie osoby, która specjalizuje się w tym obszarze. Trafiłam na Magdę i już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że to jest to czego szukałam. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i bardzo rzeczowe podejście do tematu. Przy tym cierpliwość i umiejętność przekazywania wiedzy w bardzo przystępny sposób.

Dzięki Magdzie udało mi się uporządkować moje działania i wreszcie zrozumieć zagadnienia z zakresu tworzenia reklam na FB. Serdecznie polecam współpracę z Magdą. Jej podeście i niesamowicie szczegółowy wywiad,  pozwolił dopasować kierunek konsultacji do moich potrzeb.

Monika Wyderka – Chodak – Strateg budowania marki, trenerka,  Alltida
Magda - dobrewideo

Magda ma ogromną wiedzę na temat mediów społecznościowych, potrafi ją przekazać, a do tego jest niesamowicie sympatyczną i ciepłą osobą. Podczas konsultacji przeprowadziła mnie przez cały proces tworzenia reklam na Facebooku (nie wiedziałam praktycznie nic na ten temat), a teraz, dzięki niej, niestraszny mi pixel czy Power Editor (ostatnie koszty moich reklam to np. 0,02zł za promo post). Bardzo polecam konsultacje i inne formy pracy z Magdą – konkretnie, bardzo merytorycznie i w świetnej atmosferze :)

Magda – Wydawca, producent, montażystka, właścicielka Dobre wideo

ponad 80 planów, analiz, strategii

ponad 70 strategii kampanii

1 kot na klawiaturze (ale za to duży)

Miejsca na współprace w 2019 roku są już zapełnione, zarezerwuj miejsce na rok 2020.