Ofertę audytu profilu (lub profili) kieruję do kobiet prowadzących swoje biznesy lub blogi, które prowadzą działania mediach społecznościowych. Jeśli nie wiesz, czy idziesz w dobrym kierunku, a w Twojej głowie są pytania „czy”, „w jaki sposób” – jestem do Twojej dyspozycji.
Pomogę Ci wykorzystać możliwości i podzielę się wskazówkami, które będziesz mogła  wdrożyć na swoich profilach. Pokażę Ci, jak zrealizować cele. Określimy Twój plan działania.
Zobacz moją propozycję.

Jak mogę Ci pomóc?

Proponuję Ci STRATEGICZNY MINI AUDYT Twojego profilu (lub profili – Ty wybierasz). Przyjrzę się Twoim działaniom, by przekazać Ci konkretne wskazówki i rekomendacje, dzięki któremu wykorzystasz możliwości i będziesz realizować swoje cele. Zobaczę, co możesz zrobić lepiej, co warto pokreślić mocniej, by Twój profil wyróżniał się wśród innych i przyciągał odpowiednie osoby.

Otrzymasz nie tylko konsultację i propozycje działania, ale i konkretne wskazówki i narzędzia, które pomogą Ci działać z lepszym efektem. Pokażę Ci jak działać sprytnie, zaoszczędzając swój czas, który będziesz mogła poświęcić na rozwój swojego biznesu, bloga czy swoje pasje.

Co otrzymasz w pakiecie?

 

Rozmowa wstępna – podczas sesji określimy priorytety i cele działań w
mediach społecznościowych. Skoncentrujemy się także na Twojej marce, byś mogła podkreślić to, co jest istotne i wyróżnić się.

Audyt profilu / profili, raport podsumowujący – otrzymujesz konkretne wskazówki i rekomendacje, które pozwolą rozwijać Twój biznes, blog – docierać do nowych klientów, budować długotrwałe relacje. Stworzysz profil, który inne osoby będą polecać !

Plan treści – pokażę Ci, co umieszczać na swoim profilu, by angażować swoją społeczność, ale i realizować swoje cele poprzez swoja komunikację.  Zapoznam Cię z narzędziami, które pozwolą zaoszczędzić Twój czas.

Konsultację – porozmawiamy o Twoim planie działania na profilu i tym, co możesz zrobić dodatkowo, by Twój biznes, blog wzniósł się na wyższy poziom. Jestem do Twojej dyspozycji – z chęcią odpowiem na Twoje pytania.

Autorskie narzędzia i materiały, które pomogą Ci działać skuteczniej w mediach społecznościowych.

Moje wsparcie 3 dni po konsultacji

Projekt bez tytułu(42)

Jak wygląda współpraca?

Krok 1

Otrzymasz ode mnie ankietę oraz link do kalendarza. Umówimy się na krótką rozmowę, podczas której opowiesz mi o swoich wyzwaniach i sytuacji.

 

Krok 2

Przeanalizuję Twój profil/profile. Sprawdzę, jaką komunikację prowadzą profile z Twojej branży, co można zrobić lepiej. Zaproponuję plan treści. Przygotuję wskazówki, rekomendacje, dopasowane do Ciebie i Twojej firmy, bloga.

Krok 3

Spotykamy się na konsultacji.

Podsumowanie naszej rozmowy oraz wskazówki do wdrożenia prześlę Ci na adres email – w wygodnej formie. Będę do Twojej dyspozycji przez okres 3 dni od konsultacji. Chcę byś działała z pełnym przekonaniem i osiągała świetne efekty !

Kiedy otrzymasz audyt?

Audyt profilu/ profilu otrzymasz ode mnie w ciągu 3-4 dni roboczych. Rekomendacje i propozycje działania omówię podczas konsultacji. Wyślę także wszystkie materiały na adres email.

Jaki jest kolejny krok?

Zainteresowała Cię moja propozycja? Skontaktuj się ze mną i napisz kilka słów o sobie i Twoich wyzwaniach.
Napisz do mnie: kontakt@magdabek.pl lub użyj formularza.

Poznaj opinie

Magda i ja to typowe małżeństwo z Internetu :) Poznałyśmy się właśnie tam, gdy nasze miejsca w sieci dopiero raczkowały. Razem tworzyłyśmy i tworzymy do teraz nasze strategie, wspieramy się, konsultujemy i świetnie uzupełniamy. Od początku marzył nam się przyjazny biznes, taka idea win-win i to nam obu udało się osiągnąć.

Magda jest moim mistrzem jeżeli chodzi o PR w sieci, nienachalny marketing. Wie wszystko. I sprawia wrażenie, jakby się z tą wiedzą urodziła :) A ją po prostu fascynują te wszystkie dziwne rzeczy, o których zwykły zjadacz chleba w ogóle nie myśli, a które mają niesamowitą moc. Prześwietla legendarne algorytmy i powiązania w social mediach, a potem świetnie je wykorzystuje. Ona po prostu pokazała na sobie, że to wszystko działa! W bardzo krótkim czasie stała się autorytetem w swojej dziedzinie i teraz pracuje tylko dla najlepszych. Znają ją wszyscy. Jeśli jeszcze nie wiesz jak wzmocnić, lub wypromować swoją markę, to nie szukaj dalej- Magda zrobi z niej perełkę :)

Aneta Wierzbicka – Projektantka, home stagerka , Inside Story

Magda to specjalista w swojej dziedzinie! Facebook nie ma przed nią tajemnic. Wielokrotnie pomogła mi w rozwiązaniu większych czy mniejszych Facebookowych problemów. Cenię ją za rzetelność, dokładność i otwartą głowę! Jeśli mam problem z Facebookiem Magda jest pierwszą i jedyną osobą o której myślę i wiem, że zawsze mi pomoże :)

Joanna Sidelkow – Brzozowska – Wirtualna asystentka, Wirtualne wsparcie

Czy masz do mnie pytanie ?

Jestem do Twojej dyspozycji. Umów się na 15 minutową rozmowę, by porozmawiać o Twoich wyzwaniach i celach.
Przejdź do strony z kalendarzem, by wybrać dogodny termin.