by Magda

Cześć, jestem Magda

Pomagam oswoić media społecznościowe i marketing internetowy. A konkretnie? Pokazuję przedsiębiorczym kobietom, jak skuteczniej działać w mediach społecznościowych i w internecie, aby mogły pokazać swoją ekspertyzę, wiedzę, zbudować społeczność i dotrzeć do nowych osób, poszerzyć grono klientów.

Specjalizuję się w projektowaniu planów działań w mediach społecznościowych, strategii, tworzeniu kampanii sprzedażowych. Wspieram marki, które już istnieją, jak również pomagam wprowadzić na rynek nowe marki, produkty czy projekty.

Jestem strategiem, socjologiem, absolwentką kierunku Nowy Marketing ( studia ukończone z wyróżnieniem). Ponad 7 lat pracowałam w działach sprzedaży i obsłudze klienta. Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy, rozwijać swoje umiejętności.

Jestem typem społecznika – lubię otaczać się ludźmi. Nie cierpię na nadmiar wolnego czasu. Uwielbiam kawę, zwłaszcza w połączeniu z czymś słodkim. Prywatnie – mama, która próbuje ogarnąć rzeczywistość.

Fajnie, że tu zaglądasz !

Wymarzyłam sobie przestrzeń dla Kobiet, które chcą pokazać to, czym się zajmują. Poprzez swoją wiedzę, chcą pomagać innym, a przez to – budować społeczność, rozwijać swój biznes i zarabiać. Chcę, byś mogła pokazać innym, jak wspaniałe rzeczy robisz i abyś mogła pomóc swoim klientom poprzez usługi, produkty, kursy online, konsultacje czy programy grupowe. 

Ja chcę pomóc zbudować spójną komunikację w internecie, rozpoznawalną markę i społeczność. Wierzę, że mogę dołożyć swoją małą cegiełkę w tym procesie.

Wiem, jak to jest, gdy wiele rzeczy wydaje się trudnych, skomplikowanych. Wiem, bo też to przechodziłam.  Właśnie dlatego, chcę ułatwić Tobie stawianie pierwszych lub kolejnych kroków w „świecie online”. Stawiam na prostą formę, przyświeca mi idea „make it simple”. Poprowadzę Cię za rękę, bez skomplikowanych słów . Chcę byś działała skutecznie i …z lekkością !  Tworzę autorskie narzędzia i materiały, by ułatwić Ci to zadanie.

Pomogę Ci swobodnie poruszać się po mediach społecznościowych i dobrze ich używać. Zobaczysz, jak stworzyć komunikację w internecie, abyś mogła poprzez różne kanały komunikacji docierać do klientów, zbudować profesjonalny wizerunek i relacje. Pokażę Ci, jak ważne jest szersze spojrzenie, strategia działania.

Nie wierzę w magiczne sztuczki, ale w dobre przygotowanie i konkretny plan działania.

A co ma do tego socjologia? Całkiem sporo. Wiele mechanizmów społecznych można „przenieść” do świata marketingu, aby rozwijać swój biznes. Kilka lat pracy w sprzedaży, w obsłudze klienta nauczyło mnie, jak ważne jest budowanie relacji, wsłuchanie się w klienta i jego potrzeby.

Podzielę się swoja wiedzą i doświadczeniem. Mocno wierzę, że to ma sens.

Uwielbiam indywidualną pracę. Jestem przekonana, że poprzez dokładne przyjrzenie się Twoim wyzwaniom, jesteśmy w stanie osiągnąć wspólnie lepsze efekty. To, co najbardziej mnie cieszy to rezultaty moich klientek. To nie tylko liczby, ale i świadomość, że działania są bardziej uporządkowane i prowadzą do realizacji celów.

Moimi klientkami są przedsiębiorcze kobiety i blogerki, które dzielą się swoją wiedzą, tworzą wyjątkowe produkty. Śmiało mogę powiedzieć, że mam szczęście, że mogę pracować ze wspaniałymi kobietami. Pomagam im rozwijać swoje biznesy i blogi wykorzystując media społecznościowe. Specjalizuję się w projektowaniu planów działań w mediach społecznościowych, strategii, przeprowadzaniu audytów, tworzeniu planów promocji.

Jeśli chcesz przyspieszyć swoje działania w mediach społecznościowych, potrzebujesz analizy, planu, strategii by jeszcze lepiej wykorzystać media społecznościowe do swoich działań – napisz do mnie lub umów się na rozmowę.  Z chęcią przyjrzę się Twoim wyzwaniom i ustalimy dalsze kroki.

Kliknij w przycisk poniżej i zapoznaj się z  moimi propozycjami.

Chcesz zacząć już teraz? Zrób pierwszy krok.

Pobierz prezent – listę 19 pomysłów na angażujące posty w mediach społecznościowych.

Dołącz do Czytelniczek mojego newslettera, aby otrzymać dodatkowe wskazówki – za darmo.

 

 

Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych.

grafika_pdf_pomysly_posty_socialmedia