by Magda
magdalena-bek-marketing-online

ANALIZA TWOICH DZIAŁAŃ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH, W INTERNECIE

Jesteś obecna w serwisach społecznościowych, w internecie ale czujesz, że „coś” nie działa?

Zastanawiasz się, jakie treści publikować i w jaki sposób prowadzić komunikację z odbiorcami?

Chciałabyś zbudować wizerunek eksperta, autentycznie i w zgodzie ze sobą?

Masz wrażenie, że działasz chaotycznie, a Twoje działania są przypadkowe?

Potrzebny jest Ci kierunek działań i szersze spojrzenie. To, co publikujesz  powinno realizować cele, kierować w miejsca, na których Ci zależy i budować wizerunek eksperta. Istotne jest, aby działania, które prowadzisz w internecie były spójne. Twoja strona internetowa, profile w mediach społecznościowych, ścieżka klienta to miejsca, za pomocą których pokazujesz w czym jesteś ekspertką, przyciągasz swoich klientów, a także pokazujesz, w jaki sposób możesz pomóc rozwiązać ich wyzwania.

Pierwszym krokiem do tego, aby działać skuteczniej jest analiza Twojej obecnej sytuacji, przyjrzenie się działaniom, które już prowadzisz. Warto sprawdzić czy Twoja komunikacja jest spójna, czy wystarczająco eksponujesz dlaczego warto z Tobą współpracować i to w jaki sposób możesz pomóc swoim klientom. Istotne jest, aby poprzez treści, działania w internecie, przyciągnąć osoby, z którymi chcesz pracować.

Wiem, że czasem ciężko jest spojrzeć na swoje działania z boku, dlatego jeśli masz ochotę – chętnie Ci w tym pomogę.

Moje klientki trafiają do mnie, gdy nie wiedzą jak działać w internecie, w mediach społecznościowych, jak ułożyć swoje działania w spójną całość. Niektóre z nich nie mają pomysłu na swoją komunikację, posty.

Stwierdzenia, które słyszę to „nie wiem w jaki sposób działać”, „nie wiem co i gdzie publikować”, „nie wiem jak dotrzeć do swoich klientów”, „nie wiem jak mówić o swojej ofercie”, jestem zagubiona”. Kobiety z którymi współpracowałam do tej pory to między innymi trenerki, mentorki, fotografki, projektantki wnętrz, ekspertki z różnych branż.

Czy chciałabyś, aby Twoje działania były bardziej strategiczne? Zobacz, jak mogę Ci pomóc.

Analiza Twoich działań pomoże Ci wyznaczyć właściwy kierunek. Wykorzystasz możliwości swojego profilu/ profili czy strony internetowej, aby pokazać dlaczego warto z Tobą współpracować.

Twoje działania w serwisach społecznościowych i/lub w internecie nie będą przypadkowe, skończysz z realizacją przypadkowych zadań.

Dowiesz się, jakie posty publikować w mediach społecznościowych, jak komunikować się w internecie,  aby stworzyć  ciekawe i wartościowe miejsce dla Twojej społeczności. Będziesz budować swoją pozycję eksperta i silną markę, podkreślając swoje mocne cechy, atuty. Wszystko to doprasowane do Twojego czasu, zasobów, ale i Twoich wartości. Nie będziesz robić nic na siłę, ale to co jest zgodne z Tobą.

magdalena-bek-marketing-strategia

Ofertę kieruję do przedsiębiorczych kobiet prowadzących swoje biznesy, które chcą działać skuteczniej w internecie i mediach społecznościowych.

Zbudujesz spójną markę w internecie i pozycję eksperta. Będziesz działać skuteczniej

i bardziej strategicznie, bez poczucia zagubienia i chaosu.

 

Najbliższe wolne terminy współpracy: maj 2024 roku.
 

 

Analiza profilu 800 zł

Analiza jednego profilu w mediach społecznościowych (Facebook/Instagram/LinkedIn)

Plan treści – dowiesz się, jakie treści umieszczać na Twoim profilu

Raport podsumowujący analizę

Analiza kanałów komunikacji w internecie od 1600 zł

Analiza profilu firmowego na Facebooku

Analiza innych profili w mediach społecznościowych, np. Instagram, LinkedIn, YouTube

Analiza strony internetowej, bloga (jeśli posiadasz)

Analiza ścieżki klienta – prezent za zapis na listę email, strona po zapisie, sekwencja emaili (jeśli posiadasz)

Plan treści – dowiesz się, jakie treści umieszczać w swoich kanałach komunikacji w internecie

Raport podsumowujący analizę

Kim jestem?

Jestem socjologiem i strategiem, absolwentką kierunku Nowy Marketing. Jako socjolog znam dobrze procesy zachodzące w społeczeństwie, w tym także w marketingu, a ponad 7 letnie doświadczenie w sprzedaży pomaga mi w codziennej pracy dla moich klientek.

Nie wierzę w magiczne sposoby, ale w dobre przygotowanie, analizę, plan z domieszką kreatywności.

Pomagam przedsiębiorczym kobietom skuteczniej działać w mediach społecznościowych i w internecie, aby mogły pokazać swoją ekspertyzę, wiedzę, zbudować społeczność i dotrzeć lub poszerzyć grono klientów.

Specjalizuję się w projektowaniu planów działań w mediach społecznościowych i internecie, strategii, tworzeniu kampanii sprzedażowych. Wspieram marki, które już istnieją, jak również pomagam wprowadzić na rynek nowe marki, produkty czy projekty.

Największą nagrodą dla mnie są świetne efekty moich klientek i informacje, że wiedzą, w jaki sposób wykorzystać narzędzia, by ułożyć swoje działania w spójną całość.

Wśród moich klientek są przedsiębiorcze kobiety, ekspertki w swojej branży. Pracowałam  z dużymi i mniejszymi markami z różnych branż.

Opinie moich klientek

Po współpracę z Magdą sięgnęłam, kiedy dopadło mnie poczucie, że duża część mojej twórczej energii ulatuje z mojego biznesu, bo zamiast skupić się na swojej misji, w nieskończoność dopracowuję jakieś szczegóły i rozbijam się o niuanse codzienności. Marzyłam o tym, żeby był ze mną ktoś jeszcze, kto pomoże mi objąć całość moich zawodowych działań w jedną wspólną klamrę. Moja praca to jednocześnie moja misja, dlatego długo zastanawiałam się nad odpowiednią współpracą, bo moją główną obawą było to, że ktoś narzuci mi jakąś sztywną strategię albo że będzie proponował rozwiązania, które nie są zgodne z moimi wartościami czy intuicją.

Magda rozwiała moje obawy już podczas pierwszego spotkania. Poświęciła mnóstwo czasu, żeby poznać dobrze mnie, moją misję, a także moich odbiorów.

Audyt, który przeprowadziła dla mnie Magda dosłownie rozłożył mnie na łopatki- spodziewałam się, że otrzymam w nim mnóstwo informacji zwrotnych i cennych wskazówek, ale nie sądziłam, że będzie aż tak obszerny i precyzyjny, a do tego tak spójny ze mną i moimi wartościami.

Po audycie otrzymałam bardzo czytelny plan udoskonalenia moich treści, strony internetowej oraz mediów społecznościowych: mnóstwo gotowych rozwiązań i konkretnych wskazówek do wdrożenia. Nic tylko działać! I to z jaką lekkością, bo cały ten ciężar związany z milionem technicznych czy strategicznych aspektów zdjęła ze mnie Magda.

Magda jest dokładna, kreatywna, odpowiedzialna, a do tego bardzo życzliwa i otwarta w kontakcie. Miałam poczucie bardzo żywej, ciepłej i jednocześnie mega profesjonalnej współpracy– spojrzała na mój biznes z boku, ale z zaangażowaniem, które pozostawiło we mnie uczucie ogromnego wsparcia.

Polecam współpracę z Magdą z lekkim sercem, z intencją obfitości i rozwoju!

Sylwia Kulesza, pedagożka, psychoterapeutka w trakcie szkolenia

urszula-rowinska

Chciałabym móc napisać, że współpraca z Magdą przebiegła dobrze, poprawnie i według oczekiwań. Niestety byłoby to kłamstwo. Trafienie pod oko i pomoc Magdy to coś wyjątkowego i sposób w jaki Magda się mną zaopiekowała jest wręcz niepowtarzalny.

Jako osoba budująca swoją drogę w sieci testowałam różne rozwiązania, kursy i miejsca. Nie do końca byłam w stanie znaleźć kierunek i metody budowania wizerunku współgrające z moimi wartościami. Potrzebowałam kogoś, kto mi pomoże stworzyć miejsce przyjazne dla moich odbiorców.

Magda dała mi nie tylko konkretne wskazówki, dała mi także impuls do działania i do tego ze zrozumieniem mojej branży i mnie samej. Dodatkowo zrobiła to w sposób, jaki każda pedantka lubi: kolejno i rzeczowo.

Wskazała niedociągnięcia, zaproponowała zmiany i ulepszenia, przygotowała listę wdrożeń i do tego poprowadziła technicznego laika za rączkę. Dostałam dużo więcej niż oczekiwałam. Zrozumienie i poczucie, że jestem w dobrym rękach.

Tak właśnie przebiegła nasza pierwsza współpraca, a ja już wiem, że będą kolejne.

Urszula Rowińska – ekspert ds. administracji i zarządzania biurem – Biurowe rewolucje

Odezwałam się do Magdy, ponieważ potrzebowałam fachowej pomocy w ogarnięciu swoich działań w internecie… niby wiedziałam co chcę i jak chcę ale brakowało mi planu działania i harmonogramu. Jakiegoś kierunkowskazu i strzałek na ziemi – dokładnie tak jak w grze w podchody.

Dostałam wszystko to, co było mi potrzebne aby ruszyć z kopyta – Magda jak zasiadła do roboty, to po tygodniu miała wszystko odpicowane że ho! Jej dbałość o szczegóły oraz zorganizowanie pomogły spiąć wszystko w spójną i jasną całość.

Spotkania jakie odbyłyśmy były totalnym konkretem – bez lania wody i oczywistych oczywistości ;)

Bardzo doceniam fakt, że Magda zawsze najpierw badała jaką mam wiedzę na dany temat, aby nie wchodzić w te obszary które już znam, ale rozwijać nowe. Potrafiła nagrać dla mnie filmik z tutorialem jak ogarnąć temat automatyzacji, mimo że mogła mi to szybko przedstawić podczas konsultacji – Madzia jest na maksa zaangażowaną osobą i szczerze zależy jej na rozwoju swoich Klientów. Zawsze dostępna i pomocna, mega profesjonalna i z cudownym, ciepłym podejściem do ludzi.

Współpracę z Magdą uważam za punkt przełomowy w swojej działalności choć zdaję sobie sprawę z tego, jak dużo pracy jest jeszcze przede mną :) Serdecznie polecam wszystkim tym, którzy potrzebują drogowskazów w rozwoju swojej marki i szukają kogoś, kto im je poustawia na drodze.

Agnieszka Płonka – instruktor pierwszego tańca, Szkoła Pierwszego Tańca

Już od dawna przymierzałam się do pracy z Magdą. I nie pomyliłam się! Nasza współpraca była fantastyczna. Magda jest bardzo rzetelna i dokładna, tłumaczy wszystko w bardzo przyjazny i łatwy sposób. Pokazuje różne case study i najlepsze praktyki. Wspaniale ułożyła cały harmonogram i kampanię efekty będą widoczne już niebawem :-)

Magda wkłada całe swoje serce w to, co robi, posiada też ogromną wiedzę na temat social media. Bardzo polecam wszystkim współpracę, którym wydaje się, że nie ogarną tematu harmonogramu, hasztagów, marketingu czy kampanii swojego produktu :-)

Eliza Anna Galon – trenerka mentalna, ekspertka w wydawnictwach

Magda to niezwykła osoba. Ma niesamowitą wiedzę, jest profesjonalna na każdym kroku współpracy, a przy tym niezwykle ciepła i empatyczna.
Jestem pod wrażeniem jej pomysłowości i indywidualnego podejścia do klienta.
Całą strategię dostosuje pod konkretną osobę. Jej możliwości i zasoby.
Byłam w szoku, jak Magda była przygotowana do naszych rozmów.

Wnikliwie zanalizowała moją branżę, rynek i zrobiła szczegółowy audyt moich miejsc w sieci.

Zaproponowała rozwiązania, przygotowała strategię treści, wypisała zadania i mało tego, pilnowała ich realizacji.

Mimo, że nasza współpraca z ułożeniem harmonogramu dobiegła końca, Magda daje wsparcie i motywuje cały czas. Z całego serca polecam współpracę z taką profesjonalistką. W końcu moja firma dostała wiatru w żagle ❤️❤️❤️ Dziękuję.

Ewelina Pabisiak – pedagog, właścicielka pracowni Kuamka

Pracowałam z Magdą nad audytem moich działań w social media.

Zakres naszych działań znacznie przewyższył moje oczekiwania. Dodatkowo Magda w czasie tej współpracy wykazała się ogromną rzetelnością, kreatywnością i prawdziwą chęcią pomocy.

Dzięki naszej pracy lepiej poznałam potrzeby moich odbiorców i już wiem jak mogę na nie odpowiedzieć. A mój Facebook i Instagram został dopieszczony i wygląda bardziej profesjonalnie. Dziękuję.

Joanna Kokoszkiewicz – coach mam, pedagog, Mama w sam raz

Magdzie zleciliśmy pełny audyt marketingowy, w tym obecność firmy naszego Klienta w kanałach digital. Otrzymaliśmy obszerny dokument z pełnym researchem, szczegółowym audytem, a co najważniejsze konkretnymi rekomendacjami zindywizualizowanymi pod branżę.

Jesteśmy bardziej niż zadowoleni ze współpracy, nasz Klient docenił profesjonalizm, strategiczne podejście i znajomość tematu.

Po pierwszej współpracy nie mam wątpliwości w przekazaniu na barki Magdy kolejnych zleceń, bo widać, że Magda naprawdę wie co w sieci i mediach społecznościowych piszczy a co więcej potrafi świetnie  dopasować rozwiązania i rekomendację pod konkretną branżę. Terminowość i konkret! Polecam :)

Anna Korol, CEO agencji Brand Live

Przede wszystkim chcę zaznaczyć, że dostałam od Ciebie dużo więcej niż oczekiwałam! Spodziewałam się po prostu jasnych wytycznych, co do tego, jak mogę lepiej prowadzić moje media społecznościowe.

Dostałam wsparcie w każdym aspekcie tworzenia mojej marki- co bardzo, bardzo doceniam!

Twoja wiedza jest przeogromna, a potrafisz przekazać ją w tak zrozumiały sposób! Doceniam to, jak motywujesz mnie do zmian!

Jestem pod wrażeniem Twojego perfekcjonizmu- zarówno na spotkaniach jak i w przygotowaniu materiałów. Żadne moje pytanie nie pozostało bez odpowiedzi.

Jestem też wdzięczna za cierpliwość przy tłumaczeniu rzeczy, które wydawać się mogą oczywiste, a dla mnie stanowiły wyzwanie.

Wisienką na torcie jest Twoja pogoda ducha i optymizm, które i mnie nastrajały bardzo pozytywnie! Z taką energią można robić tylko wspaniałe rzeczy:)

Joanna Bzdzion – Coach rodzicelski, trener – Rodzic Lider

aga-wilk

Współpraca z Magdą to czysta przyjemność. Miły, profesjonalny kontakt, każdorazowo dokładnie zaplanowany i zrealizowany w terminie.

Bardzo dobrze zebrany wywiad, a informacje zwrotne przekazane w sposób jasny i łatwy do przyswojenia.

Po zrealizowanym zadaniu Magda nadal nadzoruje działania i służy pomocą, co było dla mnie dużym, zaskoczeniem. Teraz prowadzenie moich fanpage jest dla mnie przyjemnością, ponieważ mam poczucie, że to co robię jest uporządkowane, ma sens i widzę efekty.

Magda przekazała mi sporą dawkę informacji, które bardzo pomogły mi w prowadzeniu mojego biznesu.

Polecam wszystkim z ręką na sercu.

Aga Wilk – właścicielka Słodkich Snów Materace Futon oraz agroturystyki Zapomnienie

justyna-naborczyk-just-joga

Współpraca z Magdą okazała się dla mnie strzałem w dziesiątkę! Od wielu lat skupiam się na działalności stacjonarnej i aktywność w mediach społecznościowych nigdy nie była moją mocną stroną ani priorytetem, wpisy pojawiały się sporadycznie i nie oddawały w pełni tego, co w mojej szkole się dzieje.
W bardzo przystępny, uporządkowany sposób Magda pokazała mi jak krok po kroku zająć się budowaniem spójnego obrazu firmy w internecie. Wskazówki, które dostałam, były zawsze bardzo logiczne, oparte na przykładach, uzupełnione materiałami przygotowanymi specjalnie dla mnie, po głębokiej analizie tego, co na rynku dzieje się w mojej branży. Dzięki temu zbudowałyśmy wspólnie dobry plan, który właśnie zaczynam wprowadzać w życie.

Na każdym etapie współpracy miałam poczucie, że Magda mnie wspiera i szczerze kibicuje, pozostawałyśmy i nadal pozostajemy w kontakcie ?

Z pewnością otworzyły mi się oczy na szereg możliwości rozwoju mojej firmy, których wcześniej nie dostrzegałam, za co jestem Magdzie bardzo wdzięczna!

Justyna Naborczyk, właścicielka szkoły jogi Just joga

Zgłosiłam się do Magdy z poczuciem pewnego braku spójności w swoich działaniach online.

Magdy analiza była bardzo rzetelna, a wskazówki precyzyjne i rozbudowane.

Magda pomogła mi spojrzeć na moja tematykę okiem klienta. Jako ekspert w swojej dziedzinie mam tendencje do zgłębiania tematu przy pierwszym kontakcie z klientem poniekąd niesłusznie zakładając, ze klient już posiada podstawowa wiedzę.

Magda uświadomiła mi, jak ważna jest edukacja klienta i działanie w sprawdzonym schemacie.

Praca z Magda przebiega na najwyższym poziome profesjonalizmu oraz w przemiłej atmosferze.

Gorąco polecam.

Karolina Buchling – Coach, Psychodietetyk – Żyję Kocham Jem Świadomie

Justyna-Lipinska-Dietico

Trafiliśmy do Magdy, ponieważ potrzebowaliśmy wsparcia w social media. Magda przygotowała dla nas świetny audyt, pokazała „palcem” co i gdzie zmienić, aby nasz profil wskoczył na właściwe tory Facebooka. Dostaliśmy konkretne pomysły na treści, przykładowe grafiki, narzędzia i pomoc w kwestiach technicznych (np. ustawienie reklamy na FB). Dzięki wskazówkom Magdy nasze kanały w SM są w końcu spójne. Magda to prawdziwa profesjonalistka, zadała nam pytania, na które my nigdy nie wpadliśmy… do tego pełna energii, zaraża uśmiechem i widzi plusy, których wcześniej nie dostrzegaliśmy. Jeśli więc czujesz, że Twoje social media kuleją i szukasz wsparcia – Magda jest idealną osobą do współpracy.

Justyna Lipińska – Dietico program dla dietetyków i specjalistów do układania jadłospisów

Szukałam, szperałam, potrzebowałam zmiany… znalazłam blog Magdy Bek.

Od razu się z nią skontaktowałam, z prośbą o pomoc przy planowaniu działań w mediach społecznościowych i po pierwszej rozmowie wiedziałam, że to będzie dobra współpraca :)

Miałam ogromny chaos, wiele nie uporządkowanych spraw.

Madzia uczyniła cuda, pomogła mi osiągnąć spójną i wiarygodną markę osobistą, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Jest bardzo profesjonalna i konkretna w swoich działaniach – a to lubię najbardziej, takie poczucie profesjonalnego zaopiekowania. Dostałam od Magdy konkretne wytyczne co powinnam zmienić i do tej pory się tego trzymam, co przynosi mi ogromną satysfakcję. Trudne tematy dla niej nie istnieją. Potrafi świetnie analizować i wymyślać rozwiązania dla złożonych projektów.

Polecam wszystkim współpracę z tak kompetentną osobą, jak Magda.

Urszula Sokołowska, autorka bloga GreenSalad21

Celestyna-Osiak

Magda przekonała mnie do siebie swoją niezwykłą energią życzliwości i profesjonalizmem. Zaoferowała mi ogrom swojej wiedzy i niezwykle wyczucie na mnie jako klienta. Jej empatia w połączeniu z jej wiedzą i doświadczeniem sprawiła, że przekonałam się do FB, a to zaowocowało moimi regularnymi lajwami na fanpejdżu i regularniejszą obecnością w social media. Absolutnie polecam współpracę z Magdą!

Celestyna D. Osiak, Biznes Mentor i Trener Soul Coachingu®

Jeśli chciałabyś uporządkować swoje działania w mediach społecznościowych, internecie – prowadzić je z pomysłem, planem i …w zgodzie ze sobą i wartościami Twojej marki – zapraszam Cię do kontaktu.

Umów się na darmową rozmowę 15-minutową ze mną albo napisz na adres email kontakt@magdabek.pl

Porozmawiamy o Twoich wyzwaniach i planach – zobaczysz czy to oferta dla Ciebie i czy nadajemy na podobnych falach.

ponad 150 planów, analiz, strategii

ponad 130 strategii kampanii

1 kot