Stała współpraca

by Magda
Magdalena_Bek_oferta_strateg

STAŁA WSPÓŁPRACA

Chcesz rozwijać swoją markę w internecie, mediach społecznościowych, ale nie lubisz działać sama?

Potrzebujesz strategicznego wsparcia w swoich projektach w internecie?

 

Wiem, że prowadzenie własnego biznesu daje dużo wolności, swobody w podejmowaniu decyzji. Czasem jednak ogrom decyzji do podjęcia nas przerasta, a lista zadań, które czekają na wdrożenie wydłuża się.

Chętnie Ci w tym pomogę. Jako strateg zadbam o rozwój Twojej marki w sieci. Dopracujemy i rozwiniemy Twój plan działania w internecie, abyś mogła docierać do większej ilości klientów, publikować treści, które pozycjonują Ciebie jako eksperta, stworzysz systemy i automatyzacje w biznesie online. Będę czuwać nad Twoimi działaniami, ale i wyznaczać zadania, abyś osiągnęła efekty szybciej.

 

Nie obiecuję Ci magicznych sztuczek, magicznych rozwiązań. Przygotuj się na pracę, wdrażanie i działanie.

 

Aktualnie brak wolnych miejsc. Zapytaj o listę rezerwową – napisz do mnie.

HARMONOGRAM TREŚCI

Nie będziesz się zastanawiać, co publikować na swoich profilach – otrzymasz harmonogram treści dostosowany do Twoich planów i celów.

PLANY I STRATEGIE

Zadbamy o rozwój Twojej marki w internecie. Zyskasz spokój, pozbędziesz się poczucia chaosu.

Plan w zgodzie z Tobą. Krok po kroku.

WSPARCIE, ZADANIA

Możesz liczyć moje wsparcie. Otrzymasz także zadania, dzięki którym szybciej wdrożysz plany do swojego biznesu.

Obszary, w których mogę Ci pomóc

analiza działań w internecie

strategia kampanii sprzedażowej produktu online

plan działania w mediach społecznościowych i internecie

strategia strony internetowej i/lub bloga

budowanie listy email, prezent za zapis (lead magnet)

stworzenie ścieżki klienta prowadzącej do usług/produktów

strategia reklam na Facebooku

automatyzacje, systemy w biznesie online

Czy chcesz pracować ze mną nad rozwojem marki w internecie?

Umów się ze mną na 15-minutową rozmowę lub napisz na email: kontakt@magdabek.pl

Opowiedz mi o swoich planach, wyzwaniach, celach – daj znać czego potrzebujesz.

Zapytaj o wolne miejsca.

 

Kim jestem?

Jestem socjologiem i strategiem, absolwentką kierunku Nowy Marketing. Jako socjolog znam dobrze procesy zachodzące w społeczeństwie, w tym także w marketingu, a ponad 7 letnie doświadczenie w sprzedaży pomaga mi w codziennej pracy dla moich klientek.

Nie wierzę w magiczne sposoby, ale w dobre przygotowanie, analizę, plan z domieszką kreatywności.

Pomagam przedsiębiorczym kobietom skuteczniej działać w mediach społecznościowych i w internecie, aby mogły pokazać swoją ekspertyzę, wiedzę, zbudować społeczność i dotrzeć lub poszerzyć grono klientów.

Specjalizuję się w projektowaniu planów działań w mediach społecznościowych, strategii, tworzeniu kampanii sprzedażowych. Wspieram marki, które już istnieją, jak również pomagam wprowadzić na rynek nowe marki, produkty czy projekty.

Największą nagrodą dla mnie są świetne efekty moich klientek i informacje, że wiedzą, w jaki sposób wykorzystać narzędzia, by ułożyć swoje działania w spójną całość.

Wśród moich klientek są przedsiębiorcze kobiety, ekspertki w swojej branży. Pracowałam  z dużymi i mniejszymi markami z różnych branż.

Co mówią moje klientki?

Magda jest wyjątkową osobą i współpraca z nią to prawdziwa przyjemność. Jest mistrzynią komunikacji w mediach społecznościowych i mogę ją polecić bez wahania każdej osobie, która chciałaby usprawnić swoją komunikacje i stworzyć skuteczny plan kampanii.

Jej życzliwość i wnikliwość sprawiają, że zyskujesz dużo więcej niż plan komunikacji w mediach społecznościowych czy plan kampanii sprzedażowej i na każdym kroku widać jej dbałość o szczegóły i troskę o klienta.

Marta Krasnodębska – mentor, strateg marki i biznesu online, Hakerki Sukcesu

Magda to mój partner w mediach społecznościowych, to ona stoi za tym jak obecnie wygląda mój profil i strona internetowa. Współpraca z Magdą do łatwych nie należy i na pewno nie jest dla każdego. Ona dostosuje strategię i sposób działania do tego kim jesteś, ile masz czasu i jakim zasobami dysponujesz.

Marta Orlińska – praktyk tworzenia biznesu, mentor, inwestorka – martaorlinska.pl
katarzyna-berska

To dzięki Magdzie, po bardzo długiej przerwie, wznowiłam wysyłkę newslettera, a lista subskrybentów z tygodnia na tydzień rośnie. To właśnie Ona uporządkowała milion myśli w mojej głowie i zmobilizowała do stworzenia e-booków, w których mogłam zawrzeć to, co potrafię robić najlepiej.

Dzięki Magdzie zrozumiałam, że nie muszę być wszędzie, działać do utraty tchu i przemęczać się. Szczególnie, że jako mama trójki dzieci pracująca na etacie mam odpowiedzialności rodzinne oraz zawodowe. Magda rozumie i szanuje wartości, które są dla mnie najważniejsze. Jest cierpliwa, profesjonalna i tworzy harmonogramy działań zgodne z moimi czasowymi możliwościami.

Katarzyna Berska – nauczycielka, trenerka – Mapa edukacji

 

Moje statystyki bardzo wzrosły, łącznie z tym, że lepsze prowadzenie fanpage miało udział w podwojeniu ruchu na moim blogu! Również przychody związane z blogiem wzrosły, więc pomoc w planowaniu harmonogramu postów po prostu mi się opłaca. (…) mam ten komfort, że nawet gdy mam wolne tylko 10 minut to siadam do komputera i tam czeka na mnie gotowy pomysł na spersonalizowany wpis na Facebooka. Zwykle od razu wiem co mam napisać!

Kasia Pszonicka –  Przedsiębiorca, właścicielka bloga kasiapszonicka.pl

aleksandra-rybinska

Potrzebowałam pomocy specjalistki od mediów społecznościowych na już, kogoś kto w łatwy i przystępny sposób mi niektóre kwestie wyjaśni i uzmysłowi co robić, a co sobie odpuścić. Potrzebowałam osoby, która będzie moim wsparciem, w momentach gdy jest się samodzielnie działającą osobą i nie ma z kim skonsultować swoich pomysłów.

Najistotniejszym elementem Naszej współpracy jest czas i spokój. Po kilku miesiącach widzę ile zyskałam czasu i jaki mam teraz spokój na samą myśl o mediach społecznościowych.

Aleksandra Rybińska

ponad 150 planów, analiz, strategii

ponad 130 strategii kampanii

1 kot

Czy chcesz pracować ze mną nad rozwojem marki w internecie?

Umów się ze mną na 15-minutową rozmowę lub napisz na email: kontakt@magdabek.pl

Opowiedz mi o swoich planach, wyzwaniach, celach – daj znać czego potrzebujesz.

 

Zapytaj o wolne miejsca.