by Magda
magdalena-bek-kampanie-sprzedazowe

STRATEGICZNA KOMUNIKACJA ONLINE

Zastanawiasz się w jaki sposób działać skuteczniej w mediach społecznościowych? 

Nie wiesz, jakie treści publikować na swoich profilach, aby budować wizerunek eksperta, podkreślić wartości swojej marki?

Czujesz, że działasz chaotycznie w internecie, a Twoje działania nie łączą się w spójną całość?

Chciałabyś wiedzieć co i gdzie publikować, aby dotrzeć do swoich klientów, zbudować zaufanie, pozycję eksperta i zaoferować swoje produkty lub usługi?

Wiem, że ilość dostępnych możliwości, funkcji i informacji może przytłaczać albo sprawiać, że czujesz się zagubiona. Potrzebny jest Ci konkretny plan, abyś mogła odpowiedzieć na potrzeby swoich odbiorców, dostarczając im tego, o co pytają, a przez to budować pozycję eksperta, oferować możliwości współpracy z Tobą).

Potrzebne Ci są treści, które będą realizować Twoje cele, wspierać Twoje biznesowe założenia. Istotne jest także połączenie Twoich działań w mediach społecznościowych z innymi działaniami, które prowadzisz w internecie (np.jak budowanie listy email, zwiększenie ruchu na blogu, kierowanie do swojej oferty, wprowadzenie produktu na rynek).

Tym, co może wyróżnić Cię pośród innych firm z branży jest prowadzenie ciekawej, przemyślanej komunikacji, a także pokazanie tych atutów, które są mocną stroną Twojej marki.

Czy prowadzenie działań w internecie jest trudne?

Słyszę, że działania w mediach społecznościowych, w internecie zajmują wiele czasu. Słyszę, że są one momentami trudne, skomplikowane.

Tym, co ułatwia prowadzenie skutecznych działań są solidne fundamenty, jak analiza aktualnej sytuacji, przyjrzenie się komunikacji innych firm z branży, poznanie kim są Twoi klienci i czego potrzebują. Jeśli nie masz konkretnego planu działania, możesz czuć się zagubiona. Zastanawiasz się co, gdzie, kiedy publikować w internecie. Na czym się skupić najpierw, a co możesz zrobić dodatkowo.

Jesteś ekspertką w swojej dziedzinie. Wiem, że nie masz wiele czasu.

Pozwól, że Ci pomogę i część pracy wykonam za Ciebie. Po to, wiedziała, jak budować swoją markę w internecie, jakie działania prowadzić w każdym w Twoich kanałów komunikacji.

Moje klientki to bardzo często osoby zapracowane, pracują z klientami indywidualnie lub grupowo, tworzą produkty cyfrowe, jak kursy online, e-booki.  Miałam przyjemność współpracować m.in. z ekspertkami, które dzielą się swoją wiedzą, trenerkami, coachami, mentorkami, fotografkami, projektantkami wnętrz.

Ja zabieram im część zadań i tworzę strategie w mediach społecznościowych, w internecie skrojone pod ich biznes po to, aby mogły pokazać, jakie są ich mocne strony, zbudować pozycję eksperta, zaufanie i pozyskać klientów na konsultacje, programy, warsztaty, produkty cyfrowe czy usługi.

Zobacz, co mogę zrobić dla Ciebie. Zapoznaj się z ofertą  STRATEGICZNA KOMUNIKACJA ONLINE.

Zbudujesz wizerunek eksperta i zdobędziesz zaufanie swoich odbiorców, bo będziesz wiedziała czego potrzebują, jakie mają wyzwania.

Nie będziesz się zastanawiać gdzie i co publikować. Będziesz wiedziała, jakie działania prowadzić w każdym kanale komunikacji. Bez poczucia chaosu czy zagubienia. Poprzez swoje działania podkreślisz atuty, wartości swojej marki i będziesz umiała je komunikować, jednocześnie przyciągając swoich klientów i pokazując jakim doświadczeniem jest praca z Tobą. Bez nachalności, ale w zgodzie ze sobą.

Twoje działania w internecie będą spójne, bez przypadkowych postów czy aktywności. Skoncentrujesz się na tym, co ważne.

Stworzysz ciekawą komunikację w mediach społecznościowych,w internecie spojrzysz na swoje działania w szerszej i długofalowej perspektywie, dzięki czemu będą one skuteczniejsze.

Połączysz działania w serwisach społecznościowych z innymi działaniami online. Twoja komunikacja będzie przemyślana, a jednocześnie pozostaniesz autentyczna.

Magdalena_Bek_oferta_strateg

Ofertę strategiczne social media oraz strategiczna komunikacja online kieruję do przedsiębiorczych kobiet , które są chcą działać skuteczniej w mediach społecznościowych i internecie.

Stworzysz spójną komunikację, podkreślisz atuty swojej marki, zbudujesz pozycję eksperta i zaufanie.

Twój plan działania w internecie będzie przemyślany, ale wciąż pozostanie autentyczny.

Najbliższe wolne terminy współpracy: maj 2024 roku.
 
 
 
  

Co robię dla Ciebie? Ile to kosztuje?

Każdy projekt wymaga ode mnie dużego zaangażowania, przyjrzenia się szczegółom, analizie sytuacji, poszukiwaniom, a następnie pracy kreatywnej i połączeniu elementów w całość. Uwzględniam to, co jest dla Ciebie istotne. Bardzo lubię to, co robię, a największą nagrodą są dla mnie efekty moich klientek i ich działanie. W związku z tym, że angażuję się w prowadzone projekty, mogę współpracować z określoną ilością klientów.

Termin oczekiwania na współpracę to zazwyczaj 1,5-2 miesiące.

Strategiczna komunikacja online 3700 zł

Etapy z programu „Strategiczne social media” oraz dodatkowo:

♦ Analiza Twoich działań w internecie – sprawdzę w jaki sposób prowadzisz komunikację w internecie. Wiesz, jakie działania warto ulepszyć w internecie, jakie miejsca warto wprowadzić,  a jakie wyeliminować.

♦ Twoja komunikacja online – dobór kanałów komunikacji w internecie, kluczowe działania w internecie. Wiesz, w jaki sposób prowadzić efektywne działania w mediach społecznościowych, co wyeksponować lub zmienić na stronie internetowej, w jaki sposób budować listę email.

♦ Stworzenie ścieżki klienta prowadzącej do płatnej oferty – otrzymujesz ode kompletny plan ścieżki klienta. Wiesz jaki wybrać prezent za zapis na listę email, co umieścić na stronie zapisu, jaką informację przekazać w emailu powitalnym, jak stworzyć sekwencję emaili, które poprowadzą do Twojej oferty, np. usług, konsultacji, ebooka czy kursu online.W ten sposób więcej osób mogło dowiedzieć się o Twojej ofercie i przekonać się, że warto z Tobą współpracować.

♦ Harmonogram treści w mediach społecznościowych na 3 miesiące, abyś nie musiała się zastanawiać jaki post opublikować. Szybciej przejdziesz do działania.

Harmonogram najważniejszych działań na 3 miesiące, abyś wiedziała na jakich kluczowych działaniach skoncentrować się. Znajdziesz w nim także listę drobnych zadań na 3 miesiące.

♦ Moje wsparcie – sesje strategiczne, wyznaczanie zadań

Kim jestem?

magdalena-bek-marketing

Jestem socjologiem i strategiem, absolwentką kierunku Nowy Marketing. Jako socjolog znam dobrze procesy zachodzące w społeczeństwie, w tym także w marketingu, a ponad 7 letnie doświadczenie w sprzedaży pomaga mi w codziennej pracy dla moich klientek.

Nie wierzę w magiczne sposoby, ale w dobre przygotowanie, analizę, plan z domieszką kreatywności.

Pomagam przedsiębiorczym kobietom skuteczniej działać w mediach społecznościowych i w internecie, aby mogły pokazać swoją ekspertyzę, wiedzę, zbudować społeczność i dotrzeć lub poszerzyć grono klientów.

Specjalizuję się w projektowaniu planów działań w mediach społecznościowych, strategii, tworzeniu kampanii sprzedażowych. Wspieram marki, które już istnieją, jak również pomagam wprowadzić na rynek nowe marki, produkty czy projekty.

Największą nagrodą dla mnie są świetne efekty moich klientek i informacje, że wiedzą, w jaki sposób wykorzystać narzędzia, by ułożyć swoje działania w spójną całość.

Wśród moich klientek są przedsiębiorcze kobiety, ekspertki w swojej branży. Pracowałam  z dużymi i mniejszymi markami z różnych branż.

Opinie moich klientek

Gdyby nie Magda mój fanpage na Facebooku świeciłby pustkami. Ja jestem (niestety) z tych, którzy zamiast opublikować tam cokolwiek, wolą tworzyć ład, porządek i wprowadzać strategię. Jednak rzadko miałam na to czas, więc fanpage był smutną listą linków do najnowszych wpisów. Tworzenie harmonogramu treści to dość czasochłonne zajęcie, ja tego czasu nie mam, więc oddałam planowanie postów na fanpage w ręce Magdy i nie żałuję!

Odkąd współpracujemy moje statystyki bardzo wzrosły, łącznie z tym, że lepsze prowadzenie fanpage miało udział w podwojeniu ruchu na moim blogu! Również przychody związane z blogiem wzrosły, więc pomoc w planowaniu harmonogramu postów po prostu mi się opłaca.

Odkąd współpracuję z Magdą mam ten komfort, że nawet gdy mam wolne tylko 10 minut to siadam do komputera i tam czeka na mnie gotowy pomysł na spersonalizowany wpis na Facebooka. Zwykle od razu wiem co mam napisać! Uwielbiam to i jak widać moi czytelnicy też, bo są bardzo aktywni.

Poza tym, współpraca układa nam się bardzo gładko! Magda jest osobą bardzo proaktywną i ma inicjatywę za co ją uwielbiam :)

Kasia Pszonicka –  Przedsiębiorca, właścicielka bloga kasiapszonicka.pl

joga-piekna-marta-kucinska

Współpraca z Magdą to czysta przyjemność. Jej zaangażowanie, wiedza i serdeczność dosłownie powalają z nóg.

Od jakiegoś czasu poszukiwałam wiedzy dotyczącej rozwinięcia biznesu on-line i stworzenia marki osobistej.

Kiedy trafiłam do Magdy, potrzebowałam pomocy w zakresie stworzenia planu treści i strategii działania w social mediach. Ilość informacji i sposób przygotowania przerósł moje oczekiwania. Magda pomogła mi nie tylko w stworzeniu strategii, ale podpowiedziała znacznie więcej.

Dzięki współpracy z Magdą udało mi się uporządkować i wzbogacić wcześniej zdobytą wiedzę, połączyć wszystkie elementy w całość. Poza tym szybkość działania, energia i zrozumienie innych, szczególnie potrzeb kobiet to wisienki na torcie.

Marta Kucińska, Nauczyciel jogi twarzy i konsultant Ajurwedy, Joga Piękna

Magda to mój partner w mediach społecznościowych, to ona stoi za tym jak obecnie wygląda mój profil i strona internetowa. Współpraca z Magdą do łatwych nie należy i na pewno nie jest dla każdego. Ona dostosuje strategię i sposób działania do tego kim jesteś, ile masz czasu i jakim zasobami dysponujesz. Ale będzie Ci też kazać działać ,jak trzeba to powie „skończ pitolić” i weź się do roboty :) Powie wyłaź ze skorupy, tam na Ciebie czekają i przestań się bać sukcesu – kiedyś mi to rzuciła między oczy. Najpierw pomyślałam, że oszalała. Ale dzisiaj wiem, że miała rację i jestem jej za to mega wdzięczna❤️.

Jej mózg przetwarza szybciej niż najlepszy procesor w komputerze. I że jak z nią rozmawiam to potrafimy w 2 godziny stworzyć wszystkie teksty na stronę internetową. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że obie przy tym dobrze się bawimy, jesteśmy normalne, kobiece i dajemy sobie wsparcie, które jest warte więcej niż milion monet.

Chcesz uporządkować profil w mediach społecznościowych i działać w zgodzie ze sobą to pisz do Magdy.

Marta Orlińska – praktyk tworzenia biznesu, mentor, inwestorka – martaorlinska.pl
Emilia-Glista

Współpraca z Magdą to sama przyjemność. Pomogła mi opracować plan dla mojej marki osobistej. Jestem pewna podziwu, z jakim profesjonalizmem Magda podchodzi do sprawy. Na każdym etapie współpracy wszystko było jasno i precyzyjnie wyjaśnione.

Ma ogromną wiedzę na ten temat i doskonale wie jaką taktykę obrać, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Widać, że kocha to, co robi, wkłada we wszystko całe swoje serce i ogrom pracy.

Magda nie tylko oferuję gotową strategię, ale również stały kontakt, co w moim przypadku było nieocenione. Jestem osobą, która dopiero zaczyna swój biznes online, w związku z tym nie wszystko było dla mnie oczywiste. Mogłam przyjść do Magdy nawet z najbłahszym pytaniem, a ona zawsze odpowiadała z pełnym profesjonalizmem.

Wiem na pewno, że mój biznes dzięki strategii i cennym wskazówkom Magdy szybko się rozkręcić i wskoczy na nowe tory.

Emilia Glista – nauczyciel języka hiszpańskiego, Aprentamos Espanol
Karolina-Serafin

Należę do osób, które miały wrodzoną awersję do mediów społecznościowych. Używałam, bo musiałam. Magda pomogła mi oswoić się z nimi i pokazała, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Poukładała mi w głowie to co wcześniej było dla mnie jednym wielkim chaosem. Plan pracy, harmonogram, dokładne instrukcje postępowania były dla mnie nieocenioną pomocą.

Bez Magdy prawdopodobnie też uruchomienie mojej strony internetowej przedłużyłoby się o kolejne miesiące, jeśli nie lata. Subtelnie, ale konsekwentnie przypominała, motywowała i dawała kolejne zadania.

Życzę wszystkim tak profesjonalnych, empatycznych i serdecznych współpracowników.”

Karolina Serafin- inżynier, projektantka wnętrz, koordynatorka remontów

Przygotowana przez Magdę strategia komunikacji dla naszej firmy okazała się strzałem w dziesiątkę. Prowadzenie Social Mediów w branży medycznej nie należy do najprostszych, potwierdzenie u pacjenta że jesteśmy ekspertami w danej dziedzinie jest bardzo ważne. Magda podkreśliła to w strategii, wskazała w którą stronę mamy iść. Pomysł aby rozbić treści na te wizerunkowe, informacyjne okazało się sukcesem. Popularność profilu rośnie cały czas – polubienia, udostępnienia i komentarze.

Dzięki wskazówkom Magdy budujemy zaangażowaną społeczność wizjaMED.

WizjaMed – pracownie diagnostyczne

aleksandra-rybinska

Relację z Magdą budujemy już prawie dwa lata. Dla mnie zaskoczenie, bo ostatnie miesiące intensywnie z Magdą pracuję i nabierałam przekonania, że znamy się tzn. współpracujemy ze sobą od zawsze. O konkretną i płatną współpracę poprosiłam Magdę, gdy założyłam swoją zamkniętą grupę dla kobiet na Facebooku, a ta w szybkim tempie zaczęła się rozrastać. Grupa działa 6 miesięcy i tylko za pomocą organicznych czyli bezpłatnych zasięgów ma na dziś 1771 kobiet.

Potrzebowałam pomocy specjalistki od mediów społecznościowych na już, kogoś kto w łatwy i przystępny sposób mi niektóre kwestie wyjaśni i uzmysłowi co robić, a co sobie odpuścić. Potrzebowałam osoby, która będzie moim wsparciem, w momentach gdy jest się samodzielnie działającą osobą i nie ma z kim skonsultować swoich pomysłów.

Najistotniejszym elementem Naszej współpracy jest czas i spokój. Po kilku miesiącach widzę ile zyskałam czasu i jaki mam teraz spokój na samą myśl o mediach społecznościowych. Dlaczego? Bo mam Magdę. Magda stworzyła dla mnie harmonogram treści w mediach społecznościowych. Aktualnie mam kilka źródeł komunikacji czyli fanpage, moja grupa zamknięta, Instagram, Instastories. Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnych treści czyli do newslettera.

Magda zabrała mi z głowy ogromny ciężar, czyli takie strategiczne planowanie treści, planowanie co i kiedy ma się pojawić i dlaczego. To Magda pomogła mi w tym, aby te treści były spójne, ale tworzyły większą całość.

Zanim zaczęłam pracować z Magdą strasznie się denerwowałam zanim coś mogłam opublikować, bo najpierw nie miałam pomysłu co by to mogło być, nie wiedziałam czy to jest spójne i jak często publikować.

Współpraca z Magdą dała mi bardzo dużo:
– mam zaplanowane treści we wszystkich kanałach, strategicznie, spójnie, z odpowiednią częstotliwością
– mam spokojna głowę, Magda przygotowała dla mnie plan kiedy i gdzie je publikować
– otrzymałam nieocenione wsparcie w kwestiach technicznych, kwestiach mediów społecznościowych i każdych innych.

Na samym początku nie byłam w stanie sobie wyobrazić jak zapanować nad tym co się ma u mnie pojawiać w mediach społecznościowych, jak rozdzielić treści na różne kanały, wiedziałam, że nie chcę kopiować contentu, a jednocześnie widziałam, że osoby, które ja obserwuję to robią od czasu do czasu i to jest ok.

Strategiczne myślenie i planowanie nie jest moją mocną stroną ale na szczęście spotkałam Magdę, która ma ten dar.

Aleksandra Rybińska

paulina bartczak

Bardzo dużo wiedzy w przyjemny sposób przekazywana. Magda jest genialnym strategiem, w bardzo lekki i jasny sposób przedstawia zawiłości Social Mediów.

Podpowiada, zaciekawia i pomaga ugruntować wiedzę. Informacje którą przekazuje to nie są zwykłe banały – tylko wartościowa merytoryczna a zarazem praktyczna wiedza.

Nigdy nie spotkałam się z osobą która tak chętnie pomaga, jest pod telefonem w razie jakiś wątpliwości.

Jeśli chcesz zadbać o swoją wiedzę jeśli chodzi o marketing internetowy, potrzebujesz wsparcia przy strategii marki – jak najbardziej polecam Ci współpracę z Magdą.

Paulina Bartczak – specjalista ds. e-marketingu, 9fashion

ponad 150 planów, analiz, strategii

ponad 130 strategii kampanii

1 kot

Czas na kolejny krok

Jeśli chciałabyś uporządkować swoje działania w mediach społecznościowych i internecie, połączyć je w całość – z pomysłem, planem i …w zgodzie ze sobą i wartościami Twojej marki – zapraszam Cię do kontaktu.

Umów się na darmową rozmowę 15-minutową ze mną albo napisz na adres email kontakt@magdabek.pl

Porozmawiamy o Twoich wyzwaniach i planach.