Jak zrobić ładne relacje na Instagramie? 3 aplikacje do InstaStory

by Magda

jak-zrobic-ladne-relacje-na-instagramie-3-aplikacje-instastory

InstaStory czyli instagramowe relacje rosną w siłę. Coraz więcej osób wykorzystuje tą formę komunikacji z odbiorcami, czemu wcale się nie dziwię – to świetny sposób na to, aby zaangażować swoją społeczność, ale i ciekawie pokazać swoją markę.

Być może zastanawiasz się, jak tworzyć ładne relacje na Instagramie? Pewnie widziałaś InstaStory, które wyglądały ciekawie, przyciągały uwagę – aż chciało się je oglądać. Możesz tworzyć takie relacje sama.

Nie potrzebujesz skomplikowanych, zaawansowanych programów. Jest wiele aplikacji, za pomocą których w kilka minut stworzysz piękne relacje. W moim artykule znajdziesz 3 aplikacje do tworzenia InstaStory.

 

JAK ZROBIĆ ŁADNE RELACJE NA INSTAGRAMIE?

3 APLIKACJE DO INSTASTORY

 

1.Aplikacja Unfold

Lubię tę aplikację za jej prostotę i proste układy. Czasem niewiele potrzeba, aby Twoje relacje wyglądały piękniej i takie właśnie można uzyskać za pomocą aplikacji Unfold. Wiele układów jest płatnych, ale wśród darmowych, można znaleźć dużo ciekawych propozycji.

Poniżej krótka instrukcja aplikacji Unfold.

instrukcja-aplikacja-unfold-1

instrukcja-aplikacja-unfold-2

instrukcja-aplikacja-unfold-3

Na moim Instagramie w wyróżnionych relacjach o nazwie „O mnie” znajdziesz przykład wykorzystania tej aplikacji.

 

2.Aplikacja April

W aplikacji znajdziesz kilka ciekawych układów, które urozmaicą Twoje InstaStory. Możesz tworzyć kolaże, korzystać z różnych układów.  Aplikacja posiada  filtry, jest także możliwość dodania tekstu oraz tła.

instrukcja-aplikacja-april-1

instrukacja-aplikacja-april-2

 

Czy chciałabyś poznać więcej narzędzi, które ułatwią Twoje działania w mediach społecznościowych i internecie? Przygotowałam PDF z listą przydatnych narzędzi. Znajdziesz w nim podział na różne kategorie, aby było bardziej przejrzyście. Opisałam także pomocne funkcje.

Poznaj programy, które ułatwią Ci realizację zadań i oszczędzą Twój czas.

3.Aplikacja StoryArt

Najlepsze zostawiam na koniec! Do tej aplikacji zdecydowanie warto zajrzeć. Znajdziesz w niej szablony, które podzielone są na określone style, m.in. Minimal, Watercolor, Fresh czy Elegant. Za pomocą aplikacji stworzysz także ciekawe okładki do wyróżnionych relacji (zajrzyj jak to zrobiłam na moim profilu) czy animowane relacje. Szablony są darmowe, jak i płatne. Jest w czym wybierać.

szablony-aplikacja-storyart

Mam nadzieję, że zachęciłam Cię do kreatywnej zabawy podczas tworzenia InstaStory. Jestem ciekawa Twoich pomysłów. Jeśli chcesz się podzielić, jak Ci idzie to oznacz mnie w swojej relacji, wpisując @magdalena_bek .

Zapraszam Cię także na mój Instagram, na którym znajdziesz wskazówki z tematu mediów społecznościowych, ale i kulisy mojej pracy i trochę mojej codzienności.

oferta_Magdalena_Bek

Może Ci się spodobać